Sur Yapı Excellence Koşuyolu / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sur yapı koşuyolu projesinin ulaşım krokisi

Sur Yapı Koşuyolu projesinde fiyat belli oldu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 04.09.2015
Konut, home ofis ve ticari alanlardan oluşacak olan Sur Yapı Koşuyolu projesinde metrekare fiyatları 6 bin dolardan başlayacak.
Gayrimenkul sektörünün lokomotif firmaları arasında yer alan Sur Yapı, Anadolu Yakası'ndaki yeni projesinin startını veriyor. Metrekare fiyatlarının 6 bin dolardan başlayacağı proje, Koşuyolu bölgesindeki carting pisti üzerinde inşa edilecek.

Avrasya Tüneli'ne çok yakın

Validebağ Korusu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Acıbadem, Medipol Hastanesi gibi merkezlerin anı başında yükselen projenin en büyük avantajı Avrasya Tüneli'ne yakın olması. Asya ile Avrupa arasındaki mesafeyi 100 dakikadan 15 dakikaya indirecek olan tünel, Sur Yapı Koşuyolu projesinin yanı başında yer almakta.

suryapı koşuyoluEğitim kuruluşları yanı başında

D100 Karayolu'nun hemen önünde bulunan Koşuyolu projesine ulaşmak çok kolay. Haydarpaşa Anadolu Lisesi, İstek Okulları, Doğuş Üniversitesi'nin hemen karşısında yer alan Sur Yapı Koşuyolu, Tepe Nautilus AVM'ye olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Sur Yapı Koşuyolu projesi manzarasıyla dikkat çekiyor

Proje Şile Otoyolu, Çamlıca Gişeleri, İstanbul Çevreyolu üçgenine çok yakın bir alanda yükselecek. Konut ve home ofis tarzında birimlerin bulunacağı projenin konut bloğu batı cephesinden Tarihi Yarımada, güney cephesinden Kadıköy ve Haydarpaşa, doğu cephesinden Adalar ve Marmara Denizi, kuzey cephesinden ise Çamlıca manzarasına sahip olacak.

Metro, Marmaray, metrobüs çok yakınında

Kadıköy-Kartal metrosunun Acıbadem durağı, Marmaray'ın Ayrılıkçeşmesi durağına yürüme mesafesinde konumlandırılan Koşuyolu projesine metrobüsün Altunizade, Acıbadem, Uzunçayır duraklarından rahatlıkla ulaşılabilecek.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

sur yapı koşuyolu sur yapı koşuyolu fiyatlar sur yapı koşuyolu projesi nerede