Sur Yapı İlkbahar / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı İlkbahar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı İlkbahar

Sur Yapı İlkbahar'da fiyatlar 184 bin TL'den başlıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.05.2015
Sur Yapı İlkbahar, Sultanbeyli'de Sur Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor.
Sur Yapı İlkbahar, az katlı ve birbirinden uzak bloklarıyla gün ışığından fazlasıyla yararlanıp peyzaj düzenlemesiyle her mevsim baharı yaşatıyor. İki yakayı birbirine bağlayan ulaşım kanallarının hemen yanı başında, 3. Köprü Paşaköy gişeleri ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığıyla Sur Yapı İlkbahar, ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçları arasında bir yaşam düşleyin... 

Bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, saunası ve kafesi, Sur Yapı İlkbahar'da yaşama keyfini vazgeçilmez kılıyor. 

Sur Yapı İlkbahar'da özel indirimler

Yüzde 10 lansman indiriminin uygulandığı Sur Yapı İlkbahar'da tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 ek indirim yapılıyor.

Sur Yapı İlkbahar'da fiyatlar 184 bin liradan başlangıç gösteriyor. 

304 daireden oluşan Sur Yapı İlkbahar, Sultanbeyli'de, devlet hastanesinin yanında yer alıyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu projede ilk teslimler 2018 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

Sur Yapı İlkbahar