Avrupa Konutları Yamanevler / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Yamanevler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupa-konutlari-yamanevler-lansman

Süleyman Çetinsaya, Avrupa Konutları Yamanevler'i anlattı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.08.2017
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, inşaat maliyeti 1 milyar 200 milyon lira olan Avrupa Konutları Yamanevler'i, ESD'ye anlattı.
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Ümraniye'de inşa edilmekte olan Avrupa Konutları Yamanevler projesinin detaylarını emlaktasondakika.com'a anlattı. İşte Çetinsaya'nın açıklamalar…

Ümraniye'ye değer katacak

“470 bin metrekare, sanayiden dönüşüm olan bir projeden bahsediyoruz. 1 milyar 200 milyon lira sadece inşaat maliyeti olan bir proje. Ümraniye'de, ulaşım aksı üzerinde, Aldemdağ Caddesi'nde inşa ediliyor. Bu bölgede, böyle genişlikte olmayan bir projeyi hayata geçiriyoruz. Ümraniye'ye değer kazandıracak ve şeref verecek bir yatırım”

Yeni projeler insanlara değer katacak

“Konut sektörü her zaman için ihtiyaç. İnsanların her daim barına, giyince ve yeme ihtiyaçları var. Barınma ihtiyacımız her zaman olmaya devam edecek. Yeni model, yeni projeler insanlarımıza büyük değer katacaktır”

avrupa konutları yamanevler avrupa konutları yamanevler nerede avrupa konutları yamanevler artaş avrupa konutları yamanevler projesi avrupa konutları yamanevler lansman