Elite Concept / Şua İnşaat

Şua İnşaat firmasının Elite Concept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sua-insaat-fikirtepe-kentsel-donusum-elite-concept

Şua’nın Kadıköy’deki incisi Elite Concept Fikirtepe!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.10.2016
Şua İnşaat, İstanbul Kadıköy’e bağlı Fikirtepe Mahallesi’ndeki kentsel dönüşüm kapsamında 785 konutluk dev bir projenin altına imzasını atıyor.
Fikirtepe'de devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarında Şua İnşaat, Elite Concept ile bölgenin değerini artıracak. 785 daire ve 26 dükkandan oluşmakta olan projede daire fiyatları metrekare bazında 7 bin 500 liradan başlıyor.

Teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirlenen Elite Concept projesinde evlerin büyüklüğü 66 metrekareden başlayıp 220 metrekareye kadar çıkıyor. Akıllı bina teknolojisine sahip olacak olan Elite Concept tamamlandığında 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projeleri arasında tasarımı ve konumuyla öne çıkan Elite Concept toplamda 155 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip. 10 bin metrekarelik sosyal donatı alanına sahip dev proje içerisinde yüzme havuzu, otopark, sauna, süs havuzu, otopark gibi birçok seçenek bir arada sunuluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

şua inşaat kadıköy şua fikirtepe kentsel dönüşüm şua elite concept elite concept fikirtepe şua inşaat fikirtepe kentsel dönüşüm