<

Dekon Suadiye Ametist / Dekon İnşaat

Dekon İnşaat firmasının Dekon Suadiye Ametist projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dekon Suadiye Ametist

Suadiye'de Dekon Ametist çağı başlıyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 01.07.2015
Dekon İnşaat'ın yeni projesi Dekon Suadiye Ametist için çalışmalar başladı.
Anadolu yakasında hayata geçirdiği konut projeleriyle adından söz ettiren Dekon İnşaat, Suadiye'de Ametist projesine başlıyor. 

"Ametist çağı başlıyor, yerinizi alın" sloganıyla duyurulan Dekon Suadiye Ametist projesinin biz yanı deniz ve Adalar manzarası, bir yanı ise Bağdat Caddesi. Rezidans konforunu en üst seviyede yaşatan hizmetler, sosyal imkanlar ve yarınlarınıza değer katan bir yatırım...

dekon suadiye ametist

Dekon Suadiye Ametist için ön talep toplanıyor

Dekon Suadiye Ametist, 3 blokta 150 daireden meydana geliyor. Arsa alanı 5 bin 500 metrekare olan Dekon Suadiye Ametist için ön talep toplanıyor. Şehrin merkezinde olmayı ve konforlu bir yaşamı tercih edenler için tasarlanmış olan projede 2+1, 3+1 ve çatı dubleks daire seçenekleri sıralanıyor. 

Dekon Suadiye Ametist ‘te neler var?

Zengin sosyal olanaklarıyla dikkat çeken projenin kapalı otopark alanında her daireye 2 araçlık otopark yeri tahsis ediliyor. Dekon Suadiye Ametist içerisinde; çocuk oyun parkı, kafe, basketbol sahası, jakuzili yüzme havuzu, toplantı salonu, fitness salonu ve resepsiyon hizmeti verebilecek giriş lobisi mevcut.

Dekon Suadiye Ametist