Elite Concept / ua İnşaat

ua İnşaat firmasının Elite Concept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
şua elite

Şua İnşat Fikirtepe’ye Elite Concept getiriyor

Konut Projeleri Emine Pile 14.11.2016
Şua İnşaat tarafından Kadıköy Fikirtepe’de hayata geçirilen Elite Concept, Fikirtepe’nin yeni yüzü olacak.
Elite markalı projeleri ile adından söz ettiren Şua İnşaat, Fikirtepe'de Elite Concept'i inşa ediyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje ev alanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. 24 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Elite Concept, 785 daire ve 26 ticari üniteden meydana geliyor.

Yüksek prim vaadi ile yatırımcıların ilgisini çeken Elite Concept, akıllı bina teknolojileri ile ev sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Enerji verimliliği ve çevreci özellikleriyle tasarruf ettiren projede ayrıca blok çatılarına yerleştirilecek güneş panelleri bulunuyor. Maksimum düzeyde bir enerji tasarrufu sağlayan Elite Concept, ev alanların aile bütçesine sağlayacağı katkı ile dikkat çekiyor. 

Sadece otoyolların değil, farklı ulaşım alternatiflerinin de kesiştiği bir noktada yu¨kselen Elite Concept, ulaşım avantajlarının ortasında yükseliyor. Projeden daire sahibi olanlar 5-6 dakikada Boğaziçi Köpru¨su¨'ne, 6-7 dakikada Bağdat Caddesi'ne ve Kadıköy sahile, 20-25 dakikada ise Sabiha Gökçen Havalimanı'na kolayca ulaşabiliyor. 

Elite Concept'te teslimler ise Haziran 2018'de başlıyor. 

Elite Concept Şua İnşaat