<

Elite Concept / Şua İnşaat

Şua İnşaat firmasının Elite Concept projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Şua İnşaat fikirtepe

Şua İnşaat’ın Fikirtepe projesi basına tanıtılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 23.04.2016
Gayrimenkul sektörü için birçok projeye imzalar atan Şua İnşaat, Fikirtepe’de hayata geçirdiği projeyi 20 Mayıs’ta basına tanıtıyor.

*Bu etkinlik ileri bir tarihe ertelenmiştir. Detaylar daha sonra iletilecektir. 

Kentsel dönüşüm projeleri ile yepyeni bir görünüm kazanacak olan Fikirtepe bölgesinde projeler hızla ilerliyor. Gayrimenkul sektörünün başarılı firmalarından olan Şua İnşaat, bölgedeki yeni projesinin tanıtımı için gün sayıyor. 24 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek olan proje konut / iş ve alışveriş merkezinden meydana gelecek. Toplam alanı 140 bin metrekare olan proje 3 bloktan oluşacak.

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan Şua İnşaat'ın Fikirtepe projesinde 760 daire yer alıyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelere de yer verilen projede 4 bin 500 metrekarelik ticari ünite bulunuyor.

BOĞAZ VE ÇAMLICA MANZARASI

Lokasyon olarak merkezi bir noktada bulunan proje İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nin arka kısmında konumlanıyor. Projede daireler İstanbul Boğazı ve Çamlıca manzarası sunuyor.

Elite Life, Elite Side ve Elite City projelerini hayata geçiren Şua İnşaat, Fikirtepe'deki yeni projesini 20 Mayıs'ta basın karşısına çıkarıyor. 

 

Şua İnşaat fikirtepe