satış şenliği

Still İstanbul Adoria konut alıcılarını şenliğe bekliyor!

Konut Projeleri Emine Pile 25.03.2015
Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgeler olan Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Adoria konut alıcıları için şenlik düzenliyor.
Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Still İstanbul Adoria 29 Mart Pazar günü Crown Plaza'da düzenleyeceği satış şenliğinde konut alıcıları ile bir araya gelecek.  

Anadolu Yakası'nın hızla değer kazanan bölgelerinden Kurtköy'de Yeşilyurt İnşaat tarafından yükselen 199 konutluk Still İstanbul Adoria, 29 Mart günü Crown Plaza'da düzenlenecek satış etkinliğinde lansmana özel fiyatlarla görücüye çıkıyor. Vatan Şaşmaz'ın sunuculuğu ile 11:00'de başlayacak olan etkinlik gün boyu özel ikramlar ve sürprizler ile devam edecek.

Fiyatların 169 bin TL'den başladığı Still İstanbul Adoria'da firma bünyesinde sıfır faizle konut satışı yapılırken; isteyen yatırımcı peşin ya da banka kredisi kullanarak da ev sahibi olabiliyor.

Kurtköy'de 70 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Adoria, 10 bin metrekare arsa alanı üzerinde 27 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunuyor. 3 bloktan meydana gelen projede 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.  

Yapımına Nisan 2015 tarihinde başlanması planlanan projenin, Aralık 2016'da sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Still İstanbul Adoria satış şenliği Kurtköy Still İstanbul