Statü Park / Mostar Yapı - Evra Group - Konut İnşaat

Mostar Yapı - Evra Group - Konut İnşaat firmasının Statü Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Statü Park

Statü Park'ın hemen teslim son daireleri satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.12.2014
Yaşamın başladığı Statü Park'ta hemen teslim son daireleri satışı devam ediyor.
Pendik'in merkezinde konumlandırılan Statü Park'ta yaşam başlarken, hemen teslim son daireler de satışa açıldı. Alternatif ödeme planlarıyla satışa sunulan son daireler anahtar teslim olarak 215 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile inşa edilen Statü Park, modern mimarisiyle bölgenin en gözde konut projeleri arasında gösteriliyor. Projede, her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.

ADALAR'A NAZIR PROJEDE HER ZEVKE FARKLI KONUT SEÇENEĞİ

Statü Park, 8. kattan itibaren kesintisiz Marmara Denizi ve Adalar keyfi vaat ediyor. Ayrıcalıklı konumunun tüm avantajlarını daire sakinlerine sunan Statü Park'ın en üst katında ortak kullanımlı kesintisiz manzaraya sahip seyir terası ve kafeterya da yer alıyor.

statü park bahçesi

Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 51,49 metrekare ile 214,87 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 2 blokta 218 daireden meydana gelen site, bölgenin en kaliteli ve estetik projesi olarak dikkat çekiyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı'na ile ViaPort AVM'ye 10 dakika, E-5 Otoyolu'na, Pendik sahiline 1 dakika, Kartal Adliye'ye 4 dakika, Bağdat Caddesi'ne ise 12 dakika mesafede konumlanan Statü Park, Pendik çarşıya, tren istasyonuna, minibüs duraklarına 2 dakika, devlet hastanesine 3 dakika, Pendik Sahil Marina'ya ve Pendik İDO'ya 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir içi ulaşımda da avantajlı bir lokasyonda yaşama geçirilen Statü Park ayrıca, Caddebostan Pendik Sahil Yolu'na ve Pendik Marina'ya yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.

Statü Park İletişim Bilgileri;

Web: http://www.statupark.com/
Telefon: 0216 511 13 75

Statü Park Statü Park pendik pendik konut projesi satılık daire pendik merkez