manisa Statü Güzelyurt Residence blokları

Statü Güzelyurt Residence, Manisa'da konumlandırılıyor

Konut Projeleri 06.03.2014 09:04

2 blok halinde yükselen Statü Güzelyurt Residence projesi, Statü Plus imzasını taşıyor

Türkiye'nin yeni büyükşehri Manisa, hakettiği 'Statü'ye kavuşuyor. Statü Güzelyurt Residence, ayrıcalıkları ve detaylarıyla ön plana çıkıyor. Yapay kumsalı, denizi ve iskelesi, kat bahçeleri, sinema salonundan çocuk kreşine sosyal donatı alanları, özel kapalı otoparkı, uzaktan erişimli akıllı dairesi, yerden ısıtması, merkezi süpürge sistemi, lobisi ve onlarca sosyal alanı ile Statü Güzelyurt Residence'ınıza bakan sizi anlasın.

Statü Plus tarafından hayata geçirilen proje İzmir'e 25 kilometre mesafede, Manisa Organize Sanayi Bölgesi'ne ve Celal Bayar Üniversitesi'ne 5 dakika mesafede bulunuyor.

statü güzelyurt residence gece görünümü

Cep Sinemasında dilediğiniz filmi izleyebilir veya Özel Hobi Alanı'nda ilgilendiğiniz hobilerinizle uğraşabilirsiniz. Siz bunları yaparken çocuklarınızı aynı alanda bulunan Çocuk Kulübü'ne, kendi dünyalarında, en sevdikleri oyunları oynayabilmeleri için güvenle bırakabilirsiniz.

Projede; Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, pilates salonu, fitness center, jakuzi ve pek çok sosyal donatı alanı sıralanıyor.

Statü Güzelyurt Residence İletişim Bilgileri;

Web: http://guzelyurt.statuplus.com/
Telefon: 0236 237 07 02