Soyak Konforia / Soyak

Soyak firmasının Soyak Konforia projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Soyak Kuzey Bahçeşehir

Soyak Kuzey Bahçeşehir 150 bin liradan başlıyor!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 17.09.2015
Hadımköy'de inşa edilen Soyak Kuzey Bahçeşehir projesinde fiyatlar 150 bin liradan başlangıç gösteriyor.
Soyak'ın Hadımköy'de hayata geçirdiği Kuzey Bahçeşehir projesini Dubai'de düzenlenen Cityscape Fuarı'nda tanıttı. 3. Havalimanı ve 3. Köprü'ye yakın bir konumda yer alan Kuzey  Bahçeşehir'in tasarımı Tago Mimarlık'a emanet.

5 bin konutluk dev proje etaplar şeklinde inşa edilecek olup, 15 katlı 40 bloktan meydana gelecek. Türkiye'nin en büyük yeşil bina projelerinden biri olacak proje LEED sertifikasına uygun bina kriterlerine göre yapılıyor.

Yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi

Yaklaşık 12 milyon dolar eşdeğerinde 120 ön talep toplayan proje, 100 farklı ülkeden gelen yatırımcılar ve 400 körfez yatırımcısı tarafından yoğun ilgi gördü.

Soyak Holding CEO'su Dr. M. Emre Çamlıbel, “Yeni projemizi İstanbul'un yeni merkezi olarak görülen 3. Köprü ve 3. Havalimanı bölgesinde hayata geçiriyoruz. Amacımız gelişmekte bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5 bin konuttan oluşacak Türkiye'nin en büyük ‘yeşil bina' projelerinden birine imza atmak. Burada hem yabancı hem de yerli yatırımcılardan aldığımız geri dönüşler bizi çok memnun etti." dedi.

150 bin liradan başlıyor

Soyak Kuzey Bahçeşehir'de yer alan 1+1 daireler 150 bin liradan, 2+1 daireler 240 bin liradan, 3+1 daireler ise 290 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Soyak Kuzey Bahçeşehir Soyak Kuzey Bahçeşehir fiyat