Solemar Adabükü / Seba İnşaat - Hedef İnşaat

Seba İnşaat - Hedef İnşaat firmasının Solemar Adabükü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Solemar Adabükü hemen teslim

Solemar Adabükü'nde yaşam başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.12.2014
"Bodrumlu olmak; Solemar'da yaşamak" sloganıyla lanse edilen Solermar Adabükü'nde yaşam başladı.
Yazlığınızı nasıl alırdınız? diye sorsak hemen hemen verebileceğiniz cevapları düşünürsek ortaya şöyle bir şey çıkardı herhalde; "Bodrum'da olsun. Denize sıfır olsun. Havaalanına da, Golf Kulübü'ne de yakın olsun. 1. sınıf tatil köyü gibi olsun, tüm evler deniz görsün. Beyaz eşyalarım, mutfağım, klimalarım dünya markası olsun. Kum plajım, kaydıraklı havuzum, iskelem bile olsun. İyi bir restoranı, akşamları eğlencesi, alışverişi, spor imkanları, spası, fitness'ı olsun, hatta hemen oturmaya hazır olsun. Olmuşken fiyatı da makul olsun!"

solemar adabükü

Biz de sizin için Bodrum'daki bu isteklere uygun Solemar Adabükü projesini araştırdık. 134 villadan meydana gelen bu proje, Seba İnşaat'ın Bodrum'daki 6. projesi olarak hayata geçirildi. 

solemar adabükü

2+1'den 5+2'ye kadar 9 farklı konut tipi projede yer alıyor. Kendine ait iskelesi ve sosyal alanlarıyla ön plana çıkan site, lüks otel konseptinde tasarlandı. Solemar Adabükü'nde 103 metrekare 2+1 dublekslerin fiyatları 165 bin Euro ile 196 bin Euro arasında farklılık gösteriyor.

solemar adabükü <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=seba+in%c5%9faat+bodrum'>seba inşaat bodrum</a>

Solemar Adabükü İletişim Bilgileri;

Web: http://solemar.com.tr/
Telefon: 0530 115 90 40
0530 115 90 41

Emlaktasondakika.com

Solemar Adabükü seba inşaat bodrum adabükü solemar