540/4 Parsel / Emlak Konut GYO - Makro İnşaat - Akyapı

Emlak Konut GYO - Makro İnşaat - Akyapı firmasının 540/4 Parsel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sofa Loca emlak konut ankara blokları

Sofa Loca'nın fiyat listesi güncellendi

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.01.2015
Yüzde 1'den başlayan peşinatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle dikkat çeken Sofa Loca'da yeni fiyatlar açıklandı.
Bugüne kadar onlarca başarılı projeye imza atan Emlak Konut GYO, ilk kez Ankara'da yeni bir yaşam alanı üretiyor. Baş Yapı İnşaat ve Solar Yapı ortaklığında inşa edilen Sofa Loca projesinde, geçmişin izleri bugünün konfor anlayışıyla yorumlanarak geleceğin teknolojisiyle aynı çatı altında toplanıyor.

Yaklaşık 19 bin metrekare alan üzerinde kurulan Sofa Loca, 6 blokta 150 daireden oluşuyor. Selçuklu mimarisinden izler taşıyan tasarımıyla Ankara'ya yeni bir ahenk getirecek olan proje, geniş ailelere hitap ediyor. 

Sitenin tamamında her katta 2 daire yer alıyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 konut alternatiflerinden oluşan Sofa Loca'da fiyatlar güncellendi. 

sofa loca

Ekolojik sistem

Akıllı daire otomasyonunun kurulduğu projede, çöp ayrıştırma sistemiyle ekolojik bir döngü oluşturuluyor. Yüzde 75'i sosyal ve yeşil alandan meydana gelen Sofa Loca'da açılır - kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, süs havuzları, fitness center, sauna ve Türk hamamı mevcut. 

Yerden ısıtma sistemin bulunduğu daireler, Ankara'nın Eskişehir Yolu üzerinde Başkent Üniversitesi'i kampüsünün yanı başında konumlandırılıyor. 

Profesyonel güvenlik

7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı gibi pek çok güvenlik donanımına sahip bir site. 

Sofa Loca fiyat listesi; 180 ila 221 metrekare 3+1'ler 656 bin TL ile 765 bin TL, 205 ila 257 metrekare 4+1'ler 750 bin 500 TL ile 878 bin TL, 275 ila 291 metrekare 5+1'ler 1 milyon 97 bin TL ile 1 milyon 211 bin TL arasında değişiyor.

Sola Loca İletişim Bilgileri;

Web: http://sofaloca.com/
Telefon: 444 65 17

Sofa Loca emlak konut gyo Baş Yapı İnşaat Solar Yapı satılık daire ankara ankara konut projesi