Sky Blue İstanbul / Royal Group

Royal Group firmasının Sky Blue İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Blue İstanbul

Sky Blue İstanbul’da tüm daireler güney cephe

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 12.02.2015
Royal Grup’un gerçekleştirdiği Kartal’daki ilk butik projesi Sky Blue İstanbul, konumu, cepheleri ve sosyal imkanlarıyla dikkat çekiyor.
Kartal'da 3 bin 880 metrekare arsa üzerine tek blok olarak inşa edilen proje, yeşil alanlara büyük önem veriyor. Daire başına 45.5 metrekare yeşil alanın ayrıldığı projede herkesin ev alırken dikkat ettiği güney cephe imkanı tüm dairelere tanınıyor. 

Kartal Topselvi'de hayata geçirilen Sky Blue Residence projesinde daireler 5. kattan itibaren deniz ve Adalar manzarasına sahip. 28 katlı tek blok halinde yükselen projede en dikkat çekici özellik ise daire tavan yüksekliği. Dairelerin tavan yüksekliği brüt 3.60 metre, net 3.30 metre. 

Teslimler Aralık 2015'te

Sky Blue İstanbul'da 1+1 daireler brüt 75, net 42 metrekare, 2+1 daireler brüt 145, net 90 metrekare, 3+1 daireler brüt 195, net 124 metrekare olarak tasarlandı. Akıllı ev konseptiyle donatılan Sky Blue Residence'ın inşaat çalışmaları Mart 2014'te başladı. SkyBlue İstanbul'un inşaat alanı 33 bin metrekare, satılabilir inşaat alanı ise 15 bin metrekare. Projede teslimlerin Aralık 2015'de yapılması bekleniyor.

Her yere yakın

Sky Blue İstanbul metroya, E-5 Karayolu'na, deniz ulaşımına, çevre yollarına ve havalimanına kolay ulaşım imkanı sunuyor. Proje ayrıca hastane, devlet-özel okullara, devlet kurumlarına, AVM'lere ve eğlence merkezlerine kapı komşusu denecek kadar yakın bir mesafede konumlanıyor. Toplam 5 bin metrekarelik alanını kapalı otopark olarak ayrıldığı projede motosiklet tutkunları da unutulmadı. 

İletişim Bilgileri
Topselvi Caddesi No 93 Kartal İstanbul 
444 5 795
http://www.skyblueistanbul.com/

 

Sky Blue İstanbul Royal Grup Tolga Çehreli