Sky Bahçeşehir / Sinan Gayrimenkul

Sinan Gayrimenkul firmasının Sky Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Bahçeşehir

Sky Bahçeşehir'de Haziran'a kadar kampanya!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 19.05.2015
Sky Bahçeşehir projesinden ev almak isteyenler, Haziran'a kadar geçerli olacak bahar kampanyası kapsamında, 18 bin lira peşinatla konut sahibi olacak.
ESD - Sinan Gayrimenkul imzasıyla Bahçeşehir'de hayata geçirilen 4 bloklu Sky Bahçeşehir projesinde 112 adet 2+1, 70 adet 3+1 ve 12 adet 4+1 olmak üzere toplam 194 adet daire yer alıyor.

Her geçen gün değer kazanan Bahçeşehir'de inşa edilen Sky Bahçeşehir, ulaşımı kolay bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Sky Bahçeşehir nerede?

Tem Otoyolu'na 5 dakikada mesafede kurulan proje, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dakika uzaklıkta yer alırken,  Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi dev projelere yakın olması sebebiyle yatırımcısını şimdiden kazandırıyor.

Sky Bahçeşehir Bahar Kampanyası Haziran'a kadar geçerli!

2+1 dairelerin 369 bin liradan satıldığı projede, 18 bin lira peşinatla yüzde 45'i teslimden önce, kalan yüzde 50'si ise anlaşmalı bankalar ile 120 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor.

Zengin sosyal olanaklara sahip...

Zemin+11 katlı 4 blok halinde inşa edilen Sky Bahçeşehir projesinin sosyal kullanım alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, hamam, fitness merkezi, dinlenme alanları, kapalı otopark, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, paten ve kaykay parkurları ile dev satranç alanı bulunuyor.

Sky Bahçeşehir projesinin 2016 yılının Nisan ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Emlaktasondakika.com

Sky Bahçeşehir kampanya Sinan Gayrimenkul