Sky Bahçeşehir / Sinan Gayrimenkul

Sinan Gayrimenkul firmasının Sky Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sky Bahçeşehir blokları

Sky Bahçeşehir lansman fiyatları açıklandı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.02.2015
Ocak ayında ilk 40 daire için ön talep toplayan Sky Bahçeşehir'e 1000 talep gelirken, lansman fiyatları da belli oldu.
"Ailenizi göklere taşıyın" sloganıyla hayata geçirilen Sky Bahçeşehir, Sinan Gayrimenkul imzasıyla yükseliyor. Bahçeşehir'de inşa edilen sitede, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunan Sky Bahçeşehir'de 12 adet 4+1, 66 adet 3+1, 116 adet ise 2+1 daire yer alıyor. 

Sky Bahçeşehir'in lansman fiyatları şu şekilde; 2+1 evler 369 bin liradan, 3+1 evler 452 bin liradan, 4+1 evler ise 702 bin liradan başlıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sinan+gayrimenkul'>sinan gayrimenkul</a>

Yüzde 25 prim vaat ediyor

Zemin + 11 kattan meydana gelen dört bloklu bir proje Sky Bahçeşehir. Tamamlandığında yüzde 25 prim vaat etmesi de yatırımcının yoğun ilgisine neden oluyor. 

Sky Bahçeşehir sosyal alanları

Kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, 7/24 gücenlik, kapalı otopark, sauna, fitness center, hamam, dinlenme alanları, amfi tiyatro, mini futbol sahası, basketbol sahası, kaykay ve paten parkurları ile dev satranç alanı Sky Bahçeşehir'in sosyal alanları arasında sıralanıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sinan+gayrimenkul'>sinan gayrimenkul</a> bahçeşehir

Sky Bahçeşehir nerede?

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi İstanbul'un yönünü değiştirecek olan büyük projelerin güzergahı üzerinde olan Sky Bahçeşehir, Tem Otoyolu'na 5 dakika, Bahçeşehir Gölet'e 1,5 kilometre, yapımı devam eden raylı sisteme 10 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Sky Bahçeşehir sinan gayrimenkul satılık daire bahçeşehir başakşehir konut projesi