Köy / Siyahkalem Mühendislik İnşaat

Siyahkalem Mühendislik İnşaat firmasının Köy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
siyah kalem köy

Siyahkalem Köy'de avantajlı ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 28.03.2015
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle Siyah Kalem Mühendislik tarafından inşa edilen Köy, lokayonuyla dikkat çekiyor.
Çocukluğunuzun mahalle hayatını yaşarken özlediğiniz komşuluk ilişkilerine sahip olabileceğiniz Köy'de yaşamaya karar verdiğiniz andan itibaren size özel BÜMED Burç Beach üyeliğiyle 5 dakikada yazın keyfini en doğal şekilde çıkarabilirsiniz. 

Köy şimdi 36 ay, 48 ay ve 60 ay ödeme seçenekleriyle sakinlerini bekliyor. 

Mustafa Sandal da Köy'de!

Teslimler 2017 yılının Ocak ayında gerçekleştirilecek. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal'ın da hem reklamında yer aldığı hem de daire sahibi olduğu Köy, 467 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 

Her daire için otopark alanı, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, sauna ve kafenin bulunduğu Köy, Türkiye'de bir ilke imza atarak LEED NEIGHBORHOOD sertifikasını aldı.

Köy'de yaşamın temelleri atıldı

Yatay mimarinin örnek projelerinden Köy'de 7 Mart 2015 tarihi itibariyle ilk temeller atıldı. Hayatl ettiğiniz yaşam için geri sayım başladı.

Zekeriyaköy'de konumlandırılan 1,167 konutluk dev projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçenekleri sıralanıyor. 

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com

Köy siyah kalem