büyükdere caddesinde satışa çıkan binanın uydudan görünümü

Şişli'de 85 milyon liralık dev satış!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 07.09.2015
Büyükdere Caddesi'ne 56 metrelik cepheye sahip taşınmaz için belirlenen fiyat 85 milyon 808 bin lira olarak açıklandı.
Merkezi İş Alanı (MİA) denince İstanbul'da akla gelen ilk bölge Mecidiyeköy-Levent aksında yüksek bedelli bir satış başlıyor. Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy Mahallesi'nde bulunan 2 bin 664 metrekarelik arsa ve üzerindeki bina, İstanbul 10. İcra Dairesi tarafından satışa açıldı.

Cephesi 56 metre

Büyükdere Caddesi'ne paralel konumuyla dikkat çeken taşınmaz HSBC binasının hemen karşısında yer almakta. 56 metrelik cepheye sahip olan arsa üzerindeki yapı bodrum+zemin+1 normal+çekme kattan oluşuyor.

şişlide satışa açılan arsanın uydu görüntüsü

Satışa açılan taşınmaz Zorlu Center, Kanyon AVM gibi merkezlere yakınlığıyla dikkat çekiyor...

Kanyon'a yürüme mesafesinde

Projenin hemen yanında Ciner Medya binası, Tat Tower, Avantgarde Hotel, Çalık Holding, Arkas gibi merkezler bulunmakta. Kanyon AVM'ye yürüme mesafesinde yer alan taşınmazın hemen karşısında ise inşası devam eden Çiftçi Towers projesi bulunuyor.

85 milyon liradan satışta

Cakıld's Coffee, Dörtel Döner, Kaya Oto Yıkama ve Otopark gibi işletmelerin yer aldığı yapının arsası ticaret alanı imarına sahip. 4. Levent metro durağına çok yakın bir bölgede yer alan gayrimenkul için belirlenen tahmini bedel 85 milyon 808 bin 205 lira olarak açıklandı.

İlk satış 13 Ekim'de

KDV'si yüzde 18 olarak belirlenen gayrimenkulün ihalesi 13 Ekim 2015 günü saat 15.00 ile 15.10 arası İstanbul 10. İcra Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek. Alıcı çıkmaması durumunda ikinci satış 13 Kasım 2015 günü aynı yer ve saatte yapılacak.

İhalenin ayrıntıları için tıklayın!

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

büyükdere caddesi satılık bina mecidiyeköy satılık bina büyükdere caddesi satılık arsa