Sinpaş Kadınlar Günü kampanyası

Sinpaş'tan Kadınlar Günü'ne özel çifte indirim!

Konut Projeleri Emine Pile 07.03.2016
Sinpaş Yapı, Altın Kuleler ve Ankara’nın ilk ve tek marinası Marina Ankara için kaçırılmayacak Dünya Kadınlar Günü fırsatı sunuyor.
Sinpaş Yapı'nın Çankaya Oran'da geliştirdiği ilk projesi, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi'nin muhteşem doğasına eşik eden Altınoran'da ayrıcalıklı yaşam başladı. Altınoran'ın içinde altın gibi parıldayan ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapacak Sinpaş Altın Kuleler'deki her detayın incelikle düşünüldüğü prestijli yaşam ise 2 ay sonra başlıyor. Ankara'nın ilk ve tek marinası Marina Ankara da Altınoran'ın yanında, Eymir Gölü'ne en yakın proje olan Eymir Panorama ile birlikte yükselmeye devam ediyor.

Sinpaş Altın Kuleler'den kadınlara büyük jest

Sinpaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlediği kampanya ile Altın Kuleler ya da Marina Ankara'dan 5-13 Mart tarihleri arasında ev alacaklar için 35 bin TL'ye varan indirim fırsatı sunuyor. İndirim oranları, 1+1 daireler için 10 bin TL, 2+1 daireler için 20 bin TL, 3+1 daireler için 30 bin TL ve 4+1 ve üstü ev tipileri için de 35 bin TL'ye kadar yükseliyor. Tamamı peşin ödemelerde ekstra %15 peşin indirim fırsatı da sunan Altın Kuleler ya da Marina Ankara'dan şimdi ev alanlar, avantajlı fiyatlarla prestijli bir hayata adım atma şansını yakalıyor.

Ön cephesi İmrohor Vadisi'nin eşsiz manzarasına, arka cephesi ise başkentin büyüleyici ışıklarına bakan Altın Kuleler, sunacağı görkemli yaşama karşılık ulaşılabilir fiyatları ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile Ankara'nın İkon projelerinden biri olacak. Ankara'da benzeri olmayan sosyal donatıları ve yaşam seçenekleriyle fark sunan Altınoran'ın meydanını kucaklayan Altın Kuleler'de yaşama fırsatını kaçırmayın.

Başkentin oksijen deposu Eymir Gölü'nün yanı başındaki ayrıcalıklı konumunun yanı sıra sunduğu benzersiz sosyal donatılarla öne çıkan Marina Ankara ise Ankaralılara tatil tadında bir hayat sunacak. Kışın kayak yapmak için en yakın bölge olan Elmadağ'a çıkmak, yazın yelken keyfi için deniz kıyısına gitmek zorunda kalmak yerine, Marina Ankara projesi ile sadece evlerinden çıkarak ister kayak ister yelkenli keyfini yaşayabilecek.

İkon projelerinde yaşama fırsatı

Sinpaş Yapı güvencesiyle Altınoran ve Marina Ankara için 5-13 Mart tarihleri arasında Dünya kadınlar Günü'ne özel düzenlenen kampanyayla 1+1'e 10 Bin, 2+1'e 20 bin, 3+1'e 30 bin, 3+1 üzeri 35 bin TL'ye varan indirim fırsatı sunuyor. Üstelik tamamı peşin ödemelerde ekstra %15 peşin indirim imkânı devam ediyor.

Altınoran Proje Künyesi

Proje ismi :Altınoran / Altın Kuleler

Firma :Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya - Oran

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut : 474

MetrekareAralığı : 81 ile 498 m²

Fiyat Aralığı :358,615 TL – 3,488,995 TL

TeslimTarihi : Nisan 2016

Marina Ankara Proje Künyesi

Proje ismi: Marina Ankara

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Çankaya - Oran / Ankara

Toplam Arazi: 125 bin m²

Toplam Konut: 2 bin 518

MetrekareAralığı: 69 - 444 m²

Fiyat Aralığı: 330.700 TL'den başlayan fiyatlarla

TeslimTarihi: Haziran 2018

Sinpaş Kadınlar Günü kampanyası Sinpaş Yapı İmrohor Vadisi Eymir Gölü Marina Ankara