Sinpaş Time Finans Şehir

Sinpaş Time Finans Şehir'de daireler 442 bin TL'den satışta

Konut Projeleri 23.11.2018 17:18

Sinpaş tarafından hayata geçirilecek olan Sinpaş Time Finans Şehir projesi Sinpaş Finans Şehir projesinin içerisinde yükseliyor.

Forbes dergisinin İstanbul'da satışı devam eden konut projelerini incelediği bağımsız araştırmasında yatırımcısına en yüksek getiriyi sağlama potansiyeli bulunan ve yaşam kalitesi en yüksek proje olarak seçilen Sinpaş Finans Şehir, 342 daireden oluşuyor ve proje içerisinde 1+0'dan 3+1'e kadar farklılık gösteren konut seçeneği barındırıyor. Sinpaş Time Finans Şehir projesinde yer alacak konutların büyüklükleri ise 58 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlanıyor.

Anadolu Yakası'nda, Uluslararası İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında, 2 köprünün bağlantı yolunda ve metro durağına komşu konumda olan Sinpaş Finans Şehir, gayrimenkulde bir ilk olan "örnek semt" konseptini hayata geçirdi. 

Yeşile ve spora doyacağınız bir hayatı da ayağınıza getiren Sinpaş Time Finans Şehir projesi, aynı zamanda yüzme havuzundan fitness merkezine spora dair her şeyin bulunduğu spor kompleksini de içinde barındırıyor. Konsept çocuk oyun alanları ve yürüyüş yollarıyla öne çıkan Dev Şehir Parkı da hemen yanı başınızda bulunacak.

48 aya kadar vadelendirme

Sinpaş Time Finans Şehir projesi ödeme konusunda da alıcılarına kolaylık sağlayarak yüzde 5 peşinat ile 48 aya kadar vadelendirme yapıyor. Bunların yanında farklılık gösteren ödeme planları da sunuluyor. 
Estetik mimarisi ile bölgede dikkat çekecek Sinpaş Time Finans Şehir projesinde en düşük konut fiyatı ise  442 bin TL.