Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Bomonti

Sinpaş Queen Bomonti'nin 'zaman'ı geldi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.04.2015
Sinpaş, Queen Bomonti macerasına 2012 yılında Time Residence ile başladı. Daha sonra askıya alınan Time projesi şimdi Queen olarak yola devam ediyor.
Sinpaş Queen Bomonti projesinin evveliyatı 2012 yılında satışa çıkması beklenen Time Residence'a kadar dayanıyor.

Sinpaş GYO, Bomonti'de hayata geçireceği proje için 2012 yılında ünlü teknik direktör Jose Mourinho ve o dönemin meşhur program yapımcısı şimdinin kanal sahibi Acun Ilıcalı'nın katıldığı bir basın toplantısı düzenledi.

bomonti time sinpaş basın toplantısı

Time Residence adı verilen projenin maketi ve yapılacağı yer gibi tüm detaylar belliydi. Satışlarına da bu ön tanıtım toplantısından sonra başlanması bekleniyordu. Ancak Sinpaş GYO daha sonra bu projeyi askıya alma yoluna gitti. 

İstanbul, Ankara ve Denizli'de farklı projeler geliştiren dev şirket Sinpaş GYO, şimdi soluğu tekrar Bomonti'de aldı. 

time bomonti
Time Residence Bomonti projesi tamamlandığında böyle olacaktı. Şimdi geliştirilen Queen Bomonti projesi ise böyle olacak;

Queen Bomonti

Queen Bomonti'de satışlar başlıyor

Bomonti'de 54 katlı iki kuleden oluşan Anthill Residence'ın hemen yanındaki arsada yükselecek olan yeni projeye Queen adı verildi. 

Queen Bomonti için nasıl bir tanıtım veya yol izlenecek henüz bilinmiyor ancak ön satışların çok yakında başlayacağı duyuruldu. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer'in söylediğine göre Queen Bomonti ile ilk defa rezidans konseptinde ailelerin hedeflendiği bir proje olacak.

Queen Bomonti için http://queenbomonti.com/ adresinde ön talep toplanıyor.

ömer faruk çelik

Time Residence Bomonti'nin ön tanıtım toplantısında Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik'e, Acun Ilıcalı ve 2012 yılında Real Madrid'in Teknik Direktörü olan şimdi ise Chelsea'yi çalıştıran Jose Mourinho da eşlik etmişti. 

Sinpaş Queen bomonti sinpaş bomonti