Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sinpaş gyonun bomontide inşa ettiği queen projesi

Sinpaş Queen Bomonti, Dubai’de satışa çıktı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.09.2015
Queen Bomonti'de metrekare fiyatları ortalama 11 bin lira civarında olacak. Dev projenin İstanbul lansmanı Ekim-Kasım aylarında gerçekleştirilecek.
Gayrimenkul sektörünün bir araya geldiği Cityscape Global 2015 Fuarı'nda, Sinpaş GYO Queen Bomonti'yi ilk kez satışa açtı. Körfezli yatırımcılara özel olarak satışa açılan projenin İstanbul lansmanı ise Ekim-Kasım aylarında gerçekleştirilecek.

Queen Bomonti'de 11 bin liraya

Körfez alıcısına özel avantajlarla satışa açılan dev projede ortalama metrekare fiyatı yaklaşık olarak 11 bin lira civarında seyrediyor. Yüzde 10+yüzde 5 kampanyalı fiyatlar, İstanbul'da da geçerli olacak.

bomonti queen projesinin maketi

Queen, Bomonti Tüneli girişinin yanı başında yükseliyor...

Emlaktaosndakika.com'un ulaştığı bilgilere göre içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje modüler sisteme sahip. Yani 2 adet 1+1 veya 2+1 daireyi birleştirme fırsatı bulunuyor.

Her ihtiyaca cevap verecek

Lostra, kuru temizleme, eczane, market, restoran, cafe gibi tüm ihtiyaçlra cevap verecek ticari alanların yanı sıra welness, fitness center gibi sosyal alanıarnda yer alacağı Queen Bomonti'nin üst katında bulunan lounge alanında ev sahipleri, misafirlerini ağırlayabilecek.

bomonti queen konut projesine ait maket

Bomonti Queen'de metrekare fiyatları yaklaşık 11 bin lira olacak...

Yüzde 1 KDV avantajı

Daha önceki ismi Bomonti Time olan ve farklı bir tasarımla inşa edilecek olan projede radikal bir kararla değişiklik yapılmış. Bu değişikliğin ardından proje Queen adını almıştı. Konuyla ilgili olarak Dubai'de görüştüğümüz Sinpaş GYO yetkilileri, yeni tasarımın daha verimli olduğunu, bu sayede yeşil alanların arttığını ve balkonların eklendiğini ifade etti. Projenin ruhsatı 2013 öncesinde alındığı için KDV'si de yüzde 1 olacak.

Emlaktasondakika.com ekibi Dubai'den bildirdi...

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

sinpaş queen bomonti queen bomonti fiyatları queen bomonti cityscape 2015