Sinpaş Liva

Sinpaş Liva'da yüzde 1 peşinat ve yüzde 12 indirim fırsatı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.10.2015
Sinpaş Yapı projesi olan Sinpaş Liva'da özel bir kampanya başlatıldı.
Konutların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı Sinpaş Liva, Sultanbeyli'de hayata geçirildi. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede, 1+1'den sadece 1 adet kaldı. 

Peşin veya banka kredili satışlarda bütün daireler için yüzde 12 indirim uygulanıyor. Yüzde 1 peşinatın ödenebildiği Sinpaş Liva'da 120 aya kadar vade imkanı mevcut. 2 etaptan oluşan sitede toplam 824 konut bulunuyor. 

Yüzde 12 indirim etkisi

Sinpaş Liva'da satışı süren 1 adet 44 metrekare 1+1 dairenin fiyatı 299 bin TL. İndirimler ile 2+1 dairelerin fiyatları 425 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 495 bin TL'den başlıyor. 

52 bin metrekarelik arsa üzerine yayılan Sinpaş Liva'nın 17 bin 600 metrekaresi yeşile ayrıldı. 

Sinpaş Liva'yı en iyi yaşayanlar anlatır

Sitede oturmaya başlayan Diş Hekimi Şeyda Erzurumluoğlu Sinpaş Liva'yı şöyle anlatıyor; Burası bizim ilk evimiz, Liva'yı görür görmez çok sevdik. Çocuklarımızı güvenle büyüteceğimiz, gölü, bahçeleri, parkları, yüzme havuzu, spor salonu olan tam istediğimiz gibi bir ev... Oğlumuz bisiklete binmeyi burada öğrendi. İkizler de yeni arkadaşlarıyla bahçede oynuyorlar. Her şey elimizin altında. Yarım saatte trafiğe takılmadan Ümraniye'deki işimize gidebiliyoruz. Liva, huzurlu, ferah, aydınlı doğayla iç içe bir yer. Burası hayallerimizin gerçekleştiği yer diyebilirim"

Sinpaş Liva