İstanbul Sarayları / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının İstanbul Sarayları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sinpaş GYO

Sinpaş GYO'dan kadınlara özel indirim!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 07.03.2015
Gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, kadınlara Dünya Kadınlar Günü’ne özel 10 bin TL indirim fırsatı sunuyor.
SİNPAŞ GYO'DAN “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ”NE ÖZEL 10.000 TL'LİK İNDİRİM FIRSATI

Sinpaş GYO'nun İstanbul, Ankara ve Bursa'daki projelerini kapsayan kampanya, 7-8 Mart 2015 tarihlerinde geçerli olacak. 

40 yılı aşkın deneyimi ve uzmanlığıyla gayrimenkul sektöründe liderliği üstlenen Sinpaş GYO, Dünya Kadınlar Günü'nü kadınları ev sahibi yaparak kutluyor. 7 - 8 Mart tarihlerinde Sinpaş GYO satış ofislerini ziyaret eden kadınları 10 bin TL'lik indirim fırsatı bekliyor. Kampanya; Boshporus City, İstanbul Sarayları, Bursa Modern,  EgeBoyu, EgeYakası, İncek Life, İncek Blue, İncek Green gibi birbirinden özel markalı konut projelerinde geçerli olacak.

incek blue

Konsept projelerde Dünya Kadınlar Günü'ne özel cazip ödeme seçenekleri

Sinpaş GYO'nun İstanbul Boğazı'nın benzersiz güzelliğini ayrıcalıklı bir yaşam ile sunan Bosphorus City, Boğaziçi'nin muhteşem dokusundan esinlenerek projelendirilen İstanbul Sarayları, güvenli ve huzurlu hayatın adresi Bursa Modern ayrıcalıklı yaşam için cazip ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. 

egeyakası
Egeyakası

Anadolu Yakası'nda Ege havasını 365 gün boyunca yaşayabileceğiniz EgeBoyu, Ege kasabasının huzurunu Avrupa Yakası'nın yükselen bölgesi Atakent'e taşıyan EgeYakası ile yeşille mavinin dengesinde geliştirilen Ankara'nın ilk temalı konut projesi İncek Life, İncek Blue ve İncek Green'den ev sahibi olmak isteyenler, Dünya Kadınlar Günü'ne özel cazip indirim avantajlarından yararlanabilecekler. 

Sinpaş GYO projeleri, Dünya Kadınlar Günü'ne özel kampanyadan yararlanmak isteyen aileleri bekliyor.  

Sinpaş GYO İletişim Bilgileri;

Web: http://sinpasgyo.com
Telefon: 444 1 440

 

Sinpaş GYO kadınlar günü özel kampanya