Sinpaş Gökorman / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Sinpaş Gökorman projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
sinpaş gökorman projesi

Sinpaş Gökorman'da vade farksız 60 ay taksit fırsatı!

Konut Projeleri Esra Karaşin 10.11.2017
Çekmeköy Ormanı’nın hemen yanı başında yükselen Gökorman, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.
Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Gökorman, İstanbul Çekmeköy'de inşa ediliyor. ÇekmeköyOrmanı manzaralı Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi ve 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunabilecek kadar doğayla iç içe olma ayrıcalığı ile İstanbul'u yepyeni bir yaşamla tanıştıracak. 

Sinpaş Gökorman'da ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 5 peşinat ödeyerek 60 ay vade farksız ödeme seçeneğinden yararlanabiliyor. Ayrıca lansmana özel sunduğu yüzde 10 indirim avantajı da bulunuyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar daire tipleri bulunan Sinpaş Görkorman'da fiyatlar 359 bin lira ile 1 milyon 850 bin 503 lira arasında değişiklik gösteriyor.  

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir'e 10 dakika, Ikea ve Metro'ya 4 dakika mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor.

sinpaş gökorman sinpaş gökorman ödeme seçenekleri. sinpaş gökorman projesi sinpaş gökorman fiyat sinpaş gökorman nerede