Sinpaş Finans Şehir
Haberler / Konut Projeleri / Sinpaş Finans Şehir'e ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülü

Sinpaş Finans Şehir'e ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülü

Konut Projeleri 19.12.2019 10:16

Sinpaş GYO, Sign of the City Awards ödül töreninde ‘En İyi Mimari Tasarım’ ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projesiyle aldı.

Gayrimenkulve inşaat sektörüne farklı değerler katan Sign of the City Awards ödültöreni 11 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti. 45 yıldır sektöre ilkler katan ve bulunduğu bölgenin gelişimine ışık tutarak yaşam kalitesini artıran başarılı projeler geliştiren Sinpaş GYO, ‘Kent ve Mimarlık' kategorisinde ‘En İyi Mimari Tasarım' ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projesiyle aldı.

SinpaşFinans Şehir; ‘birlikte yaşama' ve şehri tüm dokularıyla deneyimleme kavramlarına odaklanan ‘şehirli' konseptiyle tasarlandı. Bulunduğu bölgedeki yapılaşmanın aksine az katlı yatay mimarisiyle daha fazla yeşille buluşan proje, tuğla ve doğal taş görünümüne sahip dış cepheleriyle de öneçıkıyor.

Gerçekleşenödül töreninde Finans Şehir ödülünü, Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer birlikte aldılar.

Sinpaş GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, “45 yıllık yolculuğumuzda 61 proje ve on binlerce konut inşa ederek yüzbinlerce kişiyi ev sahibi yaptık. Yarım asra yaklaşan bu yolculuk, gayrimenkul sektörüne öncülük eden yeniliklerle, doludolu sayısız ödülle geçti. Sektördeki birçok ilki, Sinpaş imzasıyla hayata geçirdik. Evin dışındaki peyzaj ve sosyal donatıları önemseyerek temalı konut projesi fikrini hayata geçiren ilk firma Sinpaş oldu. Her projemizi farklı bir anlayışla, bulunduğu bölgenin ihtiyaç ve beklentilerine en iyi yanıtı verecek şekilde tasarlıyoruz. İnovasyona verdiğimiz önemle, Sinpaş'a özgü konseptler geliştiriyoruz. Bu yaklaşım müşterilerimiz tarafından ödüllendirilmenin yanı sıra, çok sayıda önemli kurum tarafından fark edilerek tescilleniyor.

Bugünde Sign of the City Awards ödül töreninde En İyi Mimari Tasarım' ödülünü “Sinpaş Finans Şehir” projemizle almak bizi çok mutlu etti.” dedi.

Ortak Fikirler ve Emeğin Sonucu

Ahmet Çelik: Bütün ekip işlerimizi beraber yürütüyoruz diyerek şöyle devam etti: “Korumayaçalıştığımız değerler için aynı heyecanla iş odaklı çalışarak, fikir aşamasından son haline kadar beraber işlerimizi yürütüyoruz. Ortak fikirlerin ve emeğin sonucu olarak özgün yaşam alanları sunmak ve yaptığımız işlerin sonucu olarak ödüllendirilmemiz en güzel buluşma noktamız. Hep beraber kazandığımız ödüller Sinpaş ailesinin bir adım öteye ilerlerken en büyük motivasyon kaynaklarından biri.” dedi.