Fortis Sinanlı Kadıköy

Sinanlı Yapı ve Yiğit Grup'tan Kadıköy'de güç birliği!

Konut Projeleri Emine Pile 01.04.2016
Gayrimenkul sektörünün başarılı firmalarından Sinanlı Yapı ve Yiğit Grup, Fortis Sinanlı Kadıköy projesine imza atıyor.
İstanbul'un Anadolu Yakası'nın incisi Kadıköy'e yeni bir konut projesi geliyor: Fortis Sinanlı Kadıköy 158 bin metrekarelik inşaat alanı bulunan proje farklı büyüklükteki daireleriyle dikkat çekiyor. 22 bin 537 metrekare kapalı alana sahip olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipi yer alıyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde başlanan karma prestijli Fortis Sinanlı Kadıköy projesinde konutların yanı sıra ayrıca ticari üniteler de bulunuyor. 15 bin metrekaresinin ticari alanlara ayrıldığı proje 5 blokta toplam 1.100 daireden oluşacak.  

AVRUPA YAKASI AYAĞINIZIN DİBİNDE 

Fortis Sinanlı Kadıköy projesi ulaşım kolaylığı ile de yüksek kazanç getirecek. Avrupa Yakası'nı adeta ayağınızın dibine getirecek olan proje, metro, metrobüs ve E-5'in yanı başında tüm sosyal olanaklara imkan verecek. Cadde mağazalarında alışverişin tadını çıkarabileceğiniz projede özlediğiniz mahalle sıcaklığını yaşayacaksınız. 

Her sabah İstanbul'un en güzel manzarasına uyanacağınız Fortis Sinanlı Kadıköy'de Tarihi Yarımada ve Adalar havasını içine çekeceksiniz. Çocuk parkları, oyun alanları, yürüyüş parkurları ile de çocuklarınızla güzel vakit geçirip vaktinizi dolu dolu geçirebileceksiniz.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

Fortis Sinanlı Kadıköy