Ayışığı Butik / Demir İnşaat

Demir İnşaat firmasının Ayışığı Butik projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
demir romance blokları

Şimdi yüzde 5 peşinatla alın, Ağustos'ta taşının!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 18.12.2014
Demir Romance'ta yıl sonuna özel olarak "Yüzde 5 peşin, Ağustos'ta" kampanyası düzenleniyor
2015 Ağustos'unda teslimlerine başlanacak olan proje, Demir İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor. 

1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı proje, ev almak isteyenlere “Şimdi al, teslimde öde” diyor. Bu kampanya 31 Aralık 2014'e kadar geçerli olacak.

Demir Romance'ta prim avantajı

28 adet villanın da bulunduğu Demir Romance'ın hem oturum hem de yatırım amaçlı kullanılabileceğini vurgulayan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir şunları söyledi:

“Demir Romance teslimat öncesi süreçte alıcısına prim kazandırırken, asıl primini teslimattan itibaren kazandıracak. Demir Romance'ın tüm dairelerinde kullanılan akıllı ev teknolojisi, merkezi lokasyonu, site içi imkânları ve kalitesi alıcısının hem yaşam hem de yatırım değerini yükseltiyor. Demir Romance, bölgesine ve markalı konut projelerine kattığı değerle, yatırımcılarına proje tamamlandığında % 80 kazanç sağlıyor.'

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=demir+romance'>demir romance</a>

Akıllı ev sistemiyle dikkat çeken sitenin 22 bin metrekaresi özel peyzaja ayrıldı. İhtiyaçlarınıza karşılık verecek 60 dükkan yanı sıra sosyal donatılar içerisinde; koşu ve bisiklet parkurları, dans eğitim merkezi, basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları sıralanıyor.

Demir Romance İletişim Bilgileri;

Web: http://www.demirromance.com/
Telefon: 444 2 116
0212 853 00 31

Demir İnşaat demir romance Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir beylikdüzü satılık daireler