Simart City / Şua İnşaat - Siyapı İnşaat

Şua İnşaat - Siyapı İnşaat firmasının Simart City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Smart City

Simart City'de tapu heyecanı!

Konut Projeleri Emine Pile 23.02.2016
Şua İnşaat ve Siyapı’nın işbirliği ile hayata geçirilen ve Aralık 2016'da tamamlanması planlanan Simart City projesinin tapuları çıktı.
Ümraniye ve Ataşehir bölgesinin tam ortasında yer alan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanı başında konumlanan Simart City projesi hızla ilerliyor. Yaklaşık 5 dönüm arsa üzerinde inşa edilen Simart City Residence projesinde çalışmalara 2015 Şubat ayında başlanmıştı. 9 ay sonra 2016 yılının Aralık ayında tamamlanacak olan projenin tapuları çıktı.

Boğaziçi Köprüsü'ne 10 km, TEM ve E-5' e oldukça yakın mesafede bulunan proje lokasyonunun merkezi olmasıyla da toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. İUFM bitimiyle de 9 ayrı metro istasyonunun yapılması planlanıyor. Kozyatağı metro'dan gelcek bağlantıyla, Ümraniye Marmaray ile entegrasyonu da gerçekleşmiş olacak. 

1+1'den 3+1'e kadar değişen daire tipleri bulunan proje 2 bloktan oluşuyor. Projede daire büyüklükleri 57 metrekare ile 157 metrekare arasında bulunuyor. Satış ofisi ziyaret edildiğinde, kişiye özel firma bünyesinde ödeme planı, vade farksız taksitler, peşinatsız banka kredisi imkanlarını sunuluyor. Toplam 186 konuttan oluşan Simart City'de daire fiyatları 400 bin liradan başlangıç gösteriyor. Teslimlerin Aralık 2016'da başlaması planlanan projede teslimlerin daha erken başlayacağı tahmin ediliyor.  

 

 

Smart City İstanbul Uluslararası Finans Merkezi