Simart City / Şua İnşaat - Siyapı İnşaat

Şua İnşaat - Siyapı İnşaat firmasının Simart City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Simart City blokları

Simart City'de son gün 15 Şubat!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.02.2015
Simart City projesinin ön satış avantajları ve lansman özel fiyatları 15 Şubat'ta sona erecek.
Şua İnşaat ortaklığı ile hayata geçen Ümraniye Finans Merkezi bölgesinin yeni yatırım adresi Simart City Residence projsinde ön satış dönemi bitiyor! 

15 Şubat tarihine kadar devam eden ön satış kampanyasından yararlanmak, faizsiz taksit seçenekleri, yer seçme önceliği ve diğer tüm avantajlar için Simart City satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. 

Haziran 2016'da teslim edilecek!

Arsa alanı 5 bin metrekare olan Simart City'de 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sıralanıyor. Haziran 2016'da tamamlanması hedeflenen konut projesinde dairelerin alanları 57 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiyor. 

Kreşten tenis kortuna kadar sosyal donatılar

Proje, Si Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Siteyi oluşturacak iki blok, zemin + 14 kattan meydana geliyor. 186 dairenin bulunduğu Simart City'de çocuk oyun alanları, kapalı otopark, kreş, tenis kortu, yürüyüş parkuru ve bilardo sıralanıyor.

Bir çok ana artere yakınlığıyla dikkat çeken Simart City, FSM ve Boğaz köprülerine, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Simart City İletişim Bilgileri;

Web: http://simartcity.com/
Telefon: 0 216 533 91 00

Simart City şua inşaat si yapı satılık daire ümraniye