Simart City / Şua İnşaat - Siyapı İnşaat

Şua İnşaat - Siyapı İnşaat firmasının Simart City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
simart city projesi

Simart City projesinin yüzde 40’ı satıldı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 19.01.2015
Siyapı ile Şua İnşaat işbirliğinde inşa edilmekte olan Simart City konut projesinin yüzde 40'ı satıldı.
Akıllı ev konseptiyle hayata geçirilen ve konumuyla adeta büyüleyen Simart City, yatırımcıdan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Lansmana çıkmadan yüzde 40'ı satılan proje hayatı kolaylaştıran özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Çevre dostu proje

Gri su sistemiyle çevre korumasına büyük bir katkı sağlayan projede ısı istasyonu ile büyük tasarrufların kapısını açıyor. Yerden ısıtma sistemi ile sıcağı daha fazla hissettirecek projenin dış cephesi teknik seramikle kaplanacak.

Finans Merkezi'nin yanı başında

Yüksek kaliteli ürünleriyle eşsiz bir yaşam için büyük fırsatlar sunan Simart City projesi Siyapı imzası taşıyor. 57 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 konutların bulunduğu projenin en büyük avantajı ise İstanbul Finans Merkezi…

Birçok kamu kurumuyla birlikte özel şirketlerin yer alacağı ve Türkiye'nin yeni yüzü olarak adlandırılan İstanbul Finans Merkezi'nde binaların yapımı kısa süre içerisinde başlayacak. Bu da, bölgeyle birlikte Simart City'nin değerine değer katacak.

Lüks donatılar

Simart City, yoğun iş yaşamının ardından evini özleyenlerin adresi olacak. Çünkü proje içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, yoga ve pilates alanı, kafeterya, tenis, aktivite ve hobi alanları, bilardo, özel bahçeler gibi birçok seçenek bulunuyor.

Kreş ile herkesin kafası rahat

Simart City sakinlerine sunulan diğer bir özellik ise kreş. Burada yaşayan aileler, çocuklarını güvenle bırakıp, becerilerini geliştirebilecekleri kreş alanıyla kendilerini çok rahat hissedecek.

Köprü ve AVM'lerin çok yakın

5 bin metrekare arsa üzerinde 186 konuttan oluşacak şekilde inşa edilen projede teslimler Haziran 2016 tarihinde başlayacak. Sabiha Gökçen Havalimanı'yla birlikte birçok AVM, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüsü'ne olan yakınlığıyla da büyük ilgi gören Simart City'de Şua İnşaat markası da yer almakta.

Simart City konut projesinin tüm detayları burada!

simart city şua inşaat siyapı