simart

Simart City, İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 12.06.2015
Ümraniye Simart City Evleri'nde fiyatlar 400 bin liradan başlıyor.
İstanbul Uluslar arası Finans Merkezi'nin hemen yanında hayata geçirilmekte olan Simart City projesi, Siyapı imzası taşıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na kolay ulaşım seçeneğiyle de dikkat çeken proje, her ihtiyaca cevap verecek konseptiyle ön plana çıkıyor. Simart City'de ev fiyatları 400 bin liradan başlıyor.

Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün bağlantı yollarına yakınlığıyla da konut sahiplerine büyük bir avantaj sağlayan proje 186 konuttan oluşmakta. 5 bin metrekarelik alanda yükselen projede teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor.

1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere 57 metrekare ile 157 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı projede ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor. Projede daire bedelinin yüzde 50'si verildikten sonra yüzde 25'lik bölüm 20 ayda vade farksız şekilde tamamlanıyor. Kalan yüzde 25 ise teslim tarihinde kapatılıyor. Kapalı otopark, kreş, süs havuzu, sauna, bilardo, çocuk oyun alanları, güvenlik, yüzme havuzu gibi birçok seçeneğin yer aldığı Simart City, cazip prim fırsatlarıyla da ön plana çıkıyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

simart city ümraniye simart city siyapı fiyat