siltaş marina

Siltaş Yapı, Siltaş Marina’yı tanıtıyor

Konut Projeleri 11.04.2018 15:48

Siltaş Yapı, “adalara karşı, bulutlara komşu” yeni projesi Siltaş Marina'yı 8 Mayıs Perşembe günü basına tanıtıyor.

İş dünyasında biriktirilen 20 yıllık tecrübe ve güvenin ışığında 2011 yılından bu yana çok sayıda yeni nesil iş merkezi ve konut projesine imza atan Siltaş Yapı, şimdi ise Pendik sahilde marinanın karşısında konumlanan “adalara karşı, bulutlara komşu” yeni projesi Siltaş Marina'nın lansmanını gerçekleştiriyor.

Bugüne kadar ağırlıklı olarak Pendik, Kartal, Maltepe bölgesinde projeler gerçekleştiren ve son yıllarda Siltaş Nova Park, Siltaş Mavi Park, Siltaş Teras Park, Siltaş Safir Park ve Siltaş Flora Park projeleri ile öne çıkan Siltaş Yapı, gelecek 3 yıl içinde 3 yeni projeye imza atmaya hazırlanıyor. Bu üç iddialı projenin ilki olan Siltaş Marina ile yatırımlarına hız kazandıran Siltaş Yapı, ilk kez bu projede hayata geçireceği yaşama ekstra konfor, kolaylık ve keyif katmayı amaçlayan özel konseptinin de tanıtımını yapacak.

Siltaş Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özdemir'in ev sahipliğinde, İstanbul'un son yıllarda hızla değer kazanan bölgelerinden Pendik'in sahil şeridinde yükselen Siltaş Marina projesinin tanıtılacağı ve şirketin gelecek dönem hedeflerinin paylaşılacağı basın toplantısı Çırağan Palace Kempinski İstanbul – Enderun Salonu'nda yapılacak.

Program: 

Tarih: 08 Mayıs 2018, Salı

Saat: 09.30-10.30 Kayıt& Kahvaltı

         10.30-11.00 Toplantı

         11.00-12.00 Soru-Cevap & Röportajlar                                                             

Yer: Çırağan Palace Kempinski İstanbul – Enderun Salonu