kırmızı fon üzerinde beyaz kalp
Haberler / Konut Projeleri / Sevgililer Günü’nde ev aldıracak kampanyalar!

Sevgililer Günü’nde ev aldıracak kampanyalar!

Konut Projeleri 13.02.2016 13:07

Sevgililer Günü, ev sahibi olmak isteyenler için fırsata dönüştü. İşte,14 Şubat’a özel kampanya düzenleyen 10 proje.

İnşaat sektörü 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kampanyalarla kutluyor. Yuva kurmak ve evini yenilemek isteyenleri birbirinden cazip kampanyalar bekliyor. Bazı firmalar yüzde 14'e varan indirimler yaparken, bazı firmalar ise çiftlere romantik bir tatil hediye ediyor.  

 

Atlantik Life'tan yüzde 14 indirim ve 3 gün Paris seyahati

Atlantik Yapı'nın Pendik'te hayata geçirdiği Atlantik Life projesi 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel yüzde 14 indirim yapıyor. Ayrıca projeden 14 Şubat'a kadar ev alanlara 2 gece 3 gün sürecek Paris seyahati hediye ediyor.  Projede fiyatlar 237 bin TL'den başlıyor. 40 ay sıfır faizle vade imkanı sunulan Atlantik Life'ta alternatifli ödeme seçenekleri de yer alıyor.

 

Demir İnşaat'tan Çırağan'da Sevgililer Günü yemeği

Demir Romance ve Demir La Vida projelerinde satışlara devam eden Demir İnşaat, Sevgililer Günü'ne özel bir kampanya düzenledi. 14 Şubat'a kadar Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden ev alanlara Çırağan Sarayı'nda Sevgililer Günü yemeği hediye ediliyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında yaşamın başladığı Demir Romance projesinde son konutların satışları devam ediyor. Demir La Vida projesi ise Ağustos ayında sahiplerine teslim edilecek.

 

Kalekent'te 14 Şubat'ta yüzde 14 indirim

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde 8-15 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü'ne özel düzenlenen kampanya ile, “Peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirim ile Şimdi Al Gelecek Yıl Öde veya 0,80 faiz oranı ile banka kredisi kullan!” kampanyası başlattı. KaleKent'te daireler ise 285 bin TL'den başlıyor. Projenin 1. etabında teslimler yapılıyor. teslimleri projesinin 1.Etabın teslimleri şimdilerde yapılırken 2. etabın ise Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanıyor.

 

Park Residences Cadde, doları 2.75 TL'de sabitledi

Bağdat Caddesi'nde yükselen Park Residences Cadde, Sevgililer Günü'ne özel dolar kurunu 2.75 TL'de sabitledi. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiyor. İstanbul Boğazı'nın girişinden Yeşilköy'e kadar uzanan panoramik bir manzaraya sahip olan Park Residences Cadde projesi 44 katlı 4 kuleden meydana geliyor. Dairelerin büyüklükleri 102 ile 690 metrekare arasında değişiyor.

 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 35 bin TL peşinatla ev

Lansman fiyatlarıyla satışlara devam eden Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Sevgililer Günü'ne özel 35 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Peşinat sonrasında daire sahipleri 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajından faydalanabiliyor.  Göztepe'de Kalamış Marina'ya karşı yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları, 92 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşuyor.  Projede fiyatlar 533 bin TL'den başlıyor.

 

Brooklyn Park'ta 60 ay sıfır faizle

Pana Yapı, Sevgililer Günü'nde ev sahibi olmak isteyen çiftlere özel 60 ay sıfır faiz imkanı sunuyor. Fikirtepe'de hayata geçirilen Brooklyn Park'ta teslimler bu yılın sonunda yapılacak. Projede daire fiyatları 491 bin 832 TL'den başlıyor. Yüzde 80'i satılan Brooklyn Park projesi 731 konut ve 13 ticari üniteden meydana geliyor.

 

216 Butik Plus'ta yüzde 5 indirim ve 120 ay vade

216 Yapı'nın Çekmeköy'de yükselen projesi 216 Butik Plus'ta Sevgililer Günü'ne özel kampanya düzenlendi. Projeden 14 Şubat'a kadar ev alanlara yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Yaz aylarında teslim edilecek olan daireler için 120 ayda yüzde 0,93 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. 216 Butik Plus projesi iki blokta 123 daireden meydana geliyor. Projede fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor.

 

Soyak'tan Sevgililer Günü'ne özel indirim

Soyak, satışı devam eden projelerinde Sevgililer Günü kampanyası başlattı. Soyak Konforia'da Sevgililer Günü'ne özel 2+1 daireler 292 bin TL yerine 283 bin 240 TL'den, 3+1 daireler 356 bin TL yerine, 345 bin 320 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Soyak Oxygen projesinde dayalı döşeli dairelere yüzde 5 peşinatla, 30 ay sıfır faizle farklı ödeme koşulları sunuluyor.

 

Kavuklar Bornova'da peşinatın yüzde 10'u hediye

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme'nin hayata geçirdiği Kavuklar Bornova projesinde Sevgililer Günü'ne özel kampanya başlatıldı. 13-14 Şubat tarihlerinden Kavuklar Bornova'dan ev alanlara peşinat bedeli üzerinden yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Üç blokta 1160 konuttan meydana gelen projede teslimler 2018 yılının Temmuz ayında yapılacak.

 

İstasyon 24'te sıfır peşinat, sıfır faiz

Halkalı'da hayata geçirilen İstasyon 24 projesinde Sevgililer Günü'ne özel 24 daire için kampanya hazırlandı. Projede sevgililere özel sıfır faizli ödeme fırsatı sunuluyor. Projeden home ofis alanlar peşinat ödemeden, 60 ay boyunca sıfır faizli kredi imkanından yararlanabiliyor. İstasyon 24'te teslimler bu yılın sonunda yapılacak.