Sembol İstanbul
Haberler / Konut Projeleri / Sembol İstanbul’un fiyatları ve ödeme seçenekleri!

Sembol İstanbul’un fiyatları ve ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri 26.05.2015 15:00

Karden İnşaat’ın Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Sembol İstanbul projesinde fiyatlar 130 bin liradan başlangıç gösteriyor.

ESD - Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde inşa edilen Sembol İstanbul, 2 rezidans, 1 business ve 1 alışveriş merkezinden meydana geliyor.

1.066 daire, 554 ofis ve 44 dükkanın yer aldığı projede; A ve B bloklarda rezidans daireler, C blokta ise ofis ve home ofisler bulunuyor.

Sembol İstanbul fiyat

130 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıların karşısına çıkan Sembol İstanbul'a yatırım yapmak isteyenler, 3 farklı ödeme planıyla karşılaşıyor.

İşte Sembol İstanbul'un ödeme planı;

Yüzde 25 peşin ödeme+30 ay vade sıfır faiz, 
Yüzde 25 peşin ödeme+yüzde 50 teslimde ödeme
Yüzde 100 peşin + yüzde 10 indirim imkanı…

A Blok satışları tamamlandı

A ve B bloklarda residence dairelerin, C blokta ise Busidence daire ve home ofislerin yer aldığı Sembol İstanbul'da A bloğun satışları tamamladı. Satışa sunulan B ve C bloklarda 40 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 3+1, 2+1, 1+1, 1+0 olmak üzere residence daireler bulunuyor.

Zengin sosyal olanaklara sahip…

Beylikdüzü'nün en gözde projelerinden Sembol İstanbul projesinin sosyal kullanım alanları arasında; açık – kapalı yüzme havuzları, oyun ve hobi odaları, fitness, plates, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, cafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com