Sembol İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Sembol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sembol İstanbul

Sembol İstanbul'da son durum ne?

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 21.04.2015
3 bloklu bir proje olan Sembol İstanbul'un inşaat çalışmalarını sizin için havadan görüntüledik.
Esenyurt'ta konumlandırılan Sembol İstanbul, rezidans ve ev-ofis konseptiyle yükseliyor. İnşaat çalışmaları süren projede, A ve B blok yıl sonunda, C blok ise 2016 yılının Haziran ayında teslim edilecek. 

Sembol İstanbul'da 1+0 konutların fiyatları 133 bin liradan, 1+1 konutların fiyatları ise 302 bin liradan başlangıç gösteriyor. 1+0'dan 3+1'e kadar daire seçeneğinin bulunduğu proje, 15 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor.

Farklı ödeme seçenekleri sunuluyor

Yüzde 25 peşinat, 30 ay 0 faiz yani sıra, yüzde 40 peşinat, 24 ay 0 faizli ödeme seçeneklerinin sıralandığı proje, E-5 karayoluna 800 metre mesafede yer alıyor. 

Sembol İstanbul içerisinde; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, Fin hamamı, fitness center, Türk hamamı, tenis kortu, spa, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu ve pek çok sosyal alan sıralanıyor. 

Toplamda 1,066 daire ile 554 ofisin bulunduğu sitede, 44 adet dükkan da hizmet verecek. Sembol İstanbul'da residence, busindece, club ve çarşı kısımları mevcut.

Sembol İstanbul