Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Self İstanbul

Self İstanbul’da dairelerin metrekaresi ne kadar?

Konut Projeleri Emine Pile 11.10.2017
Karden İnşaat tarafından hayata geçirilen Self İstanbul’da dairelerin metrekaresi lansmana özel fiyatlarla satışta.
Self İstanbul projesinde lüks ve konforlu dairelerin metrekareleri lansmana özel 3 bin 200 liradan başlıyor. 609 konut ve 60 adet iş yerinden oluşan projede fiyatlar 229 bin ila 696 bin lira arasından değişiyor. Ayrıcalıkları ve proje içeriğiyle bölgeye büyük değer katacağı beklenen Self İstanbul'un teslim tarihi 2019'un sonlarına doğru hedefleniyor.

Self İstanbul'da her ihtiyaca uygun daire seçenekleri 

Konforlu bir yaşam yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul'da yatırımcıya alternatif daire seçenekleri sunuluyor. Balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler bulunuyor. 

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Beylikdüzü-Bahçeşehir Ekspres yolu bitişiğinde hayata geçirilen Self İstanbul, ödeme şartlarıyla da yatırımcıya cazip fiyatlar sunuyor. Projede, kişiye özel ödeme seçenekleri ile kolayca ev sahibi olma konusunda müşterilere çok cazip avantajlar sağlanıyor. Yüzde 30 peşinat, 12., 24. ve 36. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme, kalan kısım için ise 45 ay vade farksız taksit imkanı bulunuyor. 

Karden İnşaat Self İstanbul Paşa Karadeniz Self İstanbul metrekare fiyatları Self İstanbul daire fiyatları