Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Self İstanbul

Self İstanbul’da daire fiyatları 229 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 11.10.2017
Karden İnşaat’ın yeni projesi Self İstanbul projesinde daire satışları başladı
Karden İnşaat A.Ş. İstanbul'un en gözde yapılaşma alanlarından olan  Esenyurt Beylikdüzü bölgesinde yatırımlarına hızla devam ediyor. Karden İnşaat'ın yeni projesi Self İstanbul'da konut şatışları 229 bin lira ila 696 bin lira arasında değişiyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere her ihtiyaca uygun daire bulmak mümkün.  Teslimler Aralık 2019 olarak hedefleniyor.

Merkezi lokasyonda yer alıyor

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan proje, İstanbul'un en işlek ulaşım aksı olan E-5 Otoyolu ve AVM'lere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Proje bitiminde devreye girecek 2 metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonlara yakın olmasıyla da yatırımcıya büyük avantaj sağlıyor.

Yüzde 85'i peyzaj alanına ayrıldı 

Yeşil alana büyük önem verilen projenin yükseleceği arazinin yaklaşık yüzde 85'inin peyzaj alanı olarak düzenleniyor. Zengin sosyal imkanları olan projede açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları bulunuyor.

Self İstanbul Karden İnşaat Paşa Karadeniz sembol İstanbul