Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
self istanbul projesi

Self İstanbul fiyat listesi!

Konut Projeleri Esra Karaşin 26.12.2017
Self İstanbul, Esenyurt’ta yaklaşık 203 milyon liralık yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. Projede konut fiyatları 229 bin liradan başlıyor.
Karden İnşaat imzasıyla hayata geçen Self İstanbul, İstanbul'un son zamanların değerlenen bölgelerinden olan Esenyurt'ta yükseliyor. Yaklaşık 132 bin metrekare inşaat alanı üzerine kurulan proje 609 adet konut ve 60 adet ticari üniteden meydana geliyor.

1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu Self İstanbul'da 1+1 daireler 229 bin liradan, 2+1 daireler 386 bin liradan, 3+1 daireler 450 bin liradan, 4+1 daireler 696 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İstanbul'un en işlek ulaşım akslarında yer alıyor

Self İstanbul, toplu taşıma imkanlarının yer aldığı İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM'lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli ulaşım ağlarının çevrelendiği bir bölgede yer alan proje, lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.

Self İstanbul, geniş sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor

Lüks ve modern tasarımıyla standartları yükselten Self İstanbul'da açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi,basketbol sahası, yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar bulunuyor.

 

self istanbul self istanbul projesi self istanbul nerede self istanbul fiyat esenyurt self istanbul karden inşaat self istanbul