Selenium Retro / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Retro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selenium Retro

Selenium Retro Ataköy'de satışlar başladı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.06.2015
Selenium markalı projeleriyle adından söz ettiren Aşçıoğlu İnşaat, Ataköy'deki Selenium Ataköy ile aynı bölgede Selenium Retro projesine başladı.
Retrofis ve rezidanslardan oluşan Selenium Retro, E-5 üzerinde 18 katlı konut ve ofis bloğu olmak üzere 2 blok halinde yükseliyor. Projede yatay ofis alanları da yer alıyor. 

Arsa alanı 8 bin 600 metrekare olan Selenium Retro'nun inşaat alanı 47 bin metrekare olarak belirlendi. Retrofisler ve konutların alanları 68 metrekare ile 141 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

selenium retro

Selenium Retro fiyatları

Selenium Retro'da 1+1 dairelerin fiyatları 606 bin TL ile 945 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları ise 883 bin TL ile 1 milyon 146 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 

'Selenium Ofis Kavramı' RETROFİS

Retrofis, ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerine ihtiyaçları kadar alan/kira avantajları sunuyor.

selenium retro

Retrofis geniş alan, brüt 6 metrekare olan tavan yüksekliği, Shell & Core olarak teslim edilecek olmasıyla, kurumsal tercihler için kullanım rahatlığı veriyor.

Selenium Retro