Selenium Retro / Aşçıoğlu İnşaat

Aşçıoğlu İnşaat firmasının Selenium Retro projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Selenium Retro Ataköy

Selenium Retro Ataköy'de fiyatlar ne durumda?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 12.06.2015
Aşçıoğlu İnşaat'ın Ataköy'deki ikinci projesi Selenium Retro'da fiyatlar 606 bin liradan başlıyor.
ESD - Selenium markalı projeleriyle bilinen Aşçıoğlu İnşaat'ın Retrofis ve rezidanslardan meydana gelen Selenium Retro'da satışlar başladı.

394 bağımsız bölümden oluşan proje 8 bin 600 metrekarelik arsa üzerine kuruldu. İnşaat alanı 47 bin 500 metrekare olarak açıklanan projede 1+1 daireler 68, 73, 76, 79 ve 85 metrekare, 2+1'ler ise 87 ve 97 metrekare olarak şekillendi.

E-5 üzerinde 18 katlı konut ve ofis bloğu olmak üzere 2 blok şeklinde inşa edilen Selenium Retro'da yatay ofis alanları bulunuyor.

Selenium Retro'da fiyatlar ne kadar?

Selenium Retro projesinde yer alan 1+1 daireler 606 bin lira ile 945 bin lira, 2+1 daireler ise 883 bin lira ile 1 milyon 146 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Retrofis nedir?

Retrofis, ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofis sahibi yapıyor. Ortak kullanım alanı sistemine dayanan Retrofis, ofis sahiplerine ihtiyaçları kadar alan/kira avantajları sunuyor.

Modern tasarımlı yüksek tavanlı çalışma alanları ve yeşil bahçeleri ile ofis yaşamına yeni bir boyut getiren Retrofis'lerin kullanıcılarına yüksek kazanç getirmesi bekleniyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

Selenium Retro