Selçuklu Vadi / Selçuklu Turizm ve İnşaat

Selçuklu Turizm ve İnşaat firmasının Selçuklu Vadi projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
selçuklu vadi projesinin genel görünümü

Selçuklu Vadi Sancaktepe çok yakında satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.02.2016
Selçuklu Turizm ve İnşaat'ın Sancaktepe'deki Selçuklu Vadi projesinin 1 ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor.
Selçuk Ecza Holding şirketi Selçuklu Turizm ve İnşaat tarafından inşa edilmekte olan Selçuklu Vadi'nin 1 ay içerisinde satışa çıkması bekleniyor. 2017 yılının Haziran ayında teslimleri gerçekleştirilecek olan projede 439 daire yer alıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sel%c3%a7uklu+vadi+sancaktepe'>selçuklu vadi sancaktepe</a> projesinin blokları

Selçuklu Vadi, bittiğinde böyle olacak...

105 bin metrekare inşaat büyüklüğüne sahip olan Selçuklu Vadi'da arsa büyüklüğü 29 bin metrekare olarak belirlendi. Mimari tasarımı ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çeken proje, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosuyla daha da değerlenecek.

selçuklu vadi projesindeki gölet

Geniş tasarlanmış gölet, Selçuklu Vadi'ye farklı bir hava katacak...

Yine 4 bin 100 yataklı sağlık kompleksine yakınlığıyla öne çıkan Selçuklu Vadi'da henüz satış yok. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 kilometre, Şile Otoyolu'na 3 kilometre, Rings ve Plato gibi AVM'lere yakın mesafede konumlanan Selçuklu Vadi'de yüzme havuzu, çocuk havuzu, otopark, fitness center, bisiklet yolları, gölet, dinlenme locaları, yürüyüş parkuru gibi birçok seçenek var.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

selçuklu vadi sancaktepe selçuklu vadi nerede Selçuklu Turizm