Vadistanbul Bulvar / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Bulvar projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadistanbul-avm

Şehrin yeni yaşam merkezi; Vadistanbul!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 16.11.2016
Gayrimenkul sektörünün en büyük yatırımlarından birisi olan Vadistanbul'un AVM'si Mart 2017'de açılacak.
Türkiye'nin en önemli gayrimenkul projeleri arasında yer alan Vadistanbul projesinde hızla sona yaklaşılıyor. İlk etabı Teras'ta yaşamın uzun süredir devam ettiği Vadistanbul projesin ikinci etabı Bulvar'da ofisler hemen teslim edilirken AVM bölümü Mart 2017'de kapılarını açacak.

Daha çok çalışmamız gerekiyor

Vadistanbul'un son durumunu anlatan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya “Biz Vadistanbul'u yaparken arazinin sahibi Evyap çok önemli katkılarda bulundu. 15 Temmuz'dan sonra ülkemizde daha çok çalışmaya ve başarıya ihtiyacımız var. Müteşebbis ruhumuzla, ülkemizin kalkınmasına büyük katkılar sağlamalıyız. 1.3 milyon metrekare inşaata sahip Vadistanbul projemiz, 40 bin kişinin yaşayacağı dev bir yaşam alanı olacak” ifadelerini kullandı.

Doğaya büyük saygı gösterildi

Projenin konumu hakkında genel bilgiler aktaran Evyap Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Kılıç “Ülkenin bugün, her zmankinden daha fazla başarıya ihtiyacı var. Süleyman Çetinsaya ve Bahattin Uçar, yüklenici olarak bizlerin karşısına çıktı.  Bu projede doğaya çok büyük saygı gösterildi” dedi.

Vadistanbul, 12 bin kişiye istihdam sağlıyor

Vadistanbul'un ilk etabında yaşamın devam ettiğini belirten Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar “Projemizin ikinci etabı ve üçüncü etabı da birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Üçncü etabı da 2017'nin sonuna doğru bitireceğiz. Bugün, ülkemizin geçtiği zor dönemde şantiyemizde 2 bin 800 kişi çalışıyor. Sahaya destek veren birimlerle bu rakam 10-12 bin kişi Vadistanbul'da çalışıyor. Bu, büyük bir gurur kaynağı. Başka iş kollarında da böyle istihdam oluşturan projeler olmalı. Vadistanbul AVM'de eşi benzeri olmamalı diyip yola çıktık. Çatısıyla, havarayıyla, altgeçit ve üstgeçitleriyle birlikte AVM'miz tüm enleri içerisinde barındırıyor” diye konuştu.

Bir ağaç dahi kesilmedi

Projede birçok mühendis grubunun ortak projesi olduğunu ifade eden İki Design Group Kurucu Ortağı Murat Kader “Vadistanbul'un örnek proje olması için çok özen gösterdik. Bu proje, kitap oluşturulabilecek kadar sistematik bir kurguya sahip. Doğanın yanı başındaki bu alanın yaşama açılması çok büyük bir başarı. Projeye ruhsat aldığımızda tüm Türkiye'de ruhsatlandırılan proje büyüklüğü 122 milyon metrekareydi. Sadece Vadistanbul, 1 milyon 350 metrekare büyüklüğe sahip. Doğaya olan yakınlığımızı, projenin en başından beri hassasiyetle inceledik. Arazide, bir ağaç dahi kesmedik. Hatta tek ağacı kesmemek için ilk etapta blokların açılarını değiştirdik” ifadelerini kullandı.

Vadistanbul'un 762 konuttan oluşan Vadistanbul Park etabında ise 100 bin metrekarelik ofis, 20 bin metrekarelik home office, 22 bin metrekarelik mağaza alanı ve 3 bin 700 araçlık otopark yer alıyor. 74 bin metrekarelik arazi alanına sahip projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 

Vadistanbul Park, 12 ay 0 faizle ev sahibi yapacak

TEM Otoyolu'nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede yer alan proje yatırımcılara uygun ödeme kolaylığı sağlıyor. 

12 ay sıfır faizle vade imkanı sunan Vadistanbul Park'ta farklı ödeme seçenekleri dikkat çekiyor. Diğer ödeme koşuluna göre yüzde 20 peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 20 peşin, yüzde 80 kredi ile ev sahibi yapan projede 36 ayda yüzde 50; 120 ayda yüzde 0,86 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

vadistanbul avm açılış tarihi vadistanbul bulvar teslim vadistanbul park satılık vadistanbul satılık daire vadi istanbul avm teslim tarihi