Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
avrupark bahçekent

Şehrin yeni adı; Avrupark Bahçekent!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 12.03.2016
Konumu ve geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan Avrupark Bahçekent'te 1+1 daireler tükendi.
Cihan İnşaat tarafından Bahçekent bölgesinde hayata geçirilmekte olan Avrupark'ta satışlar hızlı bir şekilde devam ediyor. 1+1 dairelerin tükendiği projede fiyatlar 310 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Ev almak isteyenlere cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu Avrupark Bahçekent projesinde 1394 konut ve 84 ticari birim yer almakta. 600 milyon liralık yatırım değerine sahip olan bu önemli yatırımın reklam yüzü ise Mustafa Denizli olmuştu.

78 bin 640 metrekarelik alana kurulan proje, 160 bin metrekarelik Şehir Parkı'nın da yanı başında yükseliyor. TEM Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakınlığıyla öne çıkan Avrupark Bahçekent, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantıları sayesinde değerine değer katıyor.

Proje kapsamında çocuklar için açık havuz, yetişkinler için kapalı havuz, saunalar, buhar odaları, Türk hamamı, yürüyüş ve bisiklet yollarıyla birlikte koşu parkuru, fitness center, pilates gibi birçok sosyal seçenek bir arada sunuluyor.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupark bahçekent avrupark bahçekent fiyatlar Mustafa Denizli