Simge Şehir / Seha Yapı

Seha Yapı firmasının Simge Şehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Seha Yapı

Seha Yapı’nın özel kampanyasını duydunuz mu?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 07.01.2015
Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.
Konya'nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı'nın Konya'daki tüm projelerinde geçerli “Evinizi nasıl alırdınız?” kampanyası, sadece ev sahibi olmak isteyenlere değil, yatırım yapmak isteyenlere de büyük fırsatlar sunuyor.  14 Şubat'a kadar geçerli kampanya kapsamında; anlaşmalı katılım bankasından yüzde 0,42'den başlayan oranlarla 120 aya kadar vade ve ayrıca vade farksız 18 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor. Ayrıca; peşin ödeme yapmak isteyenlere özel indirim sunuluyor. 

Seha Yapı Genel Müdürü Tuncay Lamcı "Evinizi nasıl alırdınız?" kampanyası ile ilgili şunları söyledi; “Bu cazip fırsatlarla birlikte ev sahibi olmak isteyenler şehrin istedikleri yerinden evlerini seçebilecekler. Seha Yapı'nın inşa ettiği; Bahar Evleri, Özlem Konutları, Yasemin Evleri, Reyhan Konutları ve Panorama Evleri'ni kapsayan kampanyamızın büyük ilgi uyandıracağına inanıyorum. Kampanyada her bütçeye göre ev bulmak mümkün, ayrıca standartları zorlayan ve eşsiz bir mimari ve yaşam vaadiyle mutlu aileleri bekleyen Reyhan Konutları ve Panorama Evleri Konya'nın en farklı projeleri. Panorama Evleri kullandığınız enerjiden tasarruf ettirirken, Reyhan Konutları ise ahşap ve taş dokunun keyfini hissettiriyor.”  

Her bütçeye uygun evlerin bulunduğu “Evinizi nasıl alırdınız?” kampanyasından faydalanmak isteyenler, Kule Plaza zemin katta bulunan Seha Yapı Satış Ofisini ziyaret edebilirler. Pazar günleri de açık olan ofis, ev sahibi olmak isteyenleri ve tüm yatırımcıları bekliyor. Sınırlı sayıdaki lüks dairelerin fiyatı 153.200 TL'den başlıyor.

Seha Yapı Evinizi Nasıl Alırdınız Seha Yapı Konya