Torkam E5

Sefaköy Torkam E5’te daire fiyatları 450 bin TL’den başlıyor!

Konut Projeleri 06.12.2018 16:04

E5 yolu üzerinde yer alan güçlü konumuyla Torkam E5, İstanbul’un tam da kalbinde yükseliyor.

Torkam E5, Torkam İnşaat ve Nar Kentsel Ortaklığı ile İstanbul'un en merkezi bölgelerinden Sefaköy'de inşa ediliyor.

Yatay mimariye sahip Torkam E5 projesi 20 bin 776 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İstanbul'un en önemli ulaşım merkezlerinden E5'e komşu olan proje, Sefaköy'ü Yenikapı'ya bağlayan metro güzergahı üzerinde yer alıyor.

3 blokta, 1+1'den 3+1'e kadar farklı metrekare büyüklüklerde 234 rezidansın bulunduğu projede aynı zamanda 117 ofis, 310 adet çarşı dükkanı bulunuyor. Rezidans ve ofislerinde kişiye özel hizmetler sunmayı hedefleyen projede her blokta özel resepsiyon girişi mevcut.

Torkam E5'ten İstanbul'un her yerine gitmek mümkün

Tüm şehrin ulaşım akslarının birbirine bağlandığı nokta olan E5'te aynı zamanda Sefaköy-Yenikapı metro hattı üzerinde yer alan Torkam E5 projesinde Levent, Beşiktaş, Mahmutbey, Ataköy, Üsküdar, Kadıköy ve Kartal gibi merkezlere de kolaylıkla gitmek mümkün.

Konumlandığı yer itibariyle kafelerin, alışveriş merkezlerinin, çarşının içinde olan Torkam E5, kişisel aktiviteler içinde olanaklar sunuyor. Projede spor tutkunları için fitness salonundan, yorgunluk atmak isteyenler  için hamam veya sauna kadar bütün ayrıcalıklar sağlanıyor.

Teslim 22 ay sonra

Ödeme konusunda kişiye özel seçeneklerin mevcut olduğu projede 1+1 daireler 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 2+1 daireler 660 bin TL ile 900 bin TL, 3+1 daireler ise 1 milyon ile 1 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Teslim tarihinin ise daireyi aldıktan 22 ay sonra gerçekleştirilmesi hedefleniyor.