Seba Flats Cendere / Seba İnşaat

Seba İnşaat firmasının Seba Flats Cendere projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Seba Flats Cendere, Seba Flats Cendere projesi, Seba Flats Cendere satılık, Seba Flats Cenderefiyat, Seba Flats Cendere ödeme planı

Seba Flats Cendere fiyatları 3 bin 500 dolar!

Konut Projeleri İlknur Ekelik 17.01.2017
Ödeme planları henüz açıklanmaya Seba Flats Cendere metrekare birim fiyatı olarak 3 bin 500 dolar veriliyor.
Seba Flats Cendere projesi ikiz blok şeklinde tasarlanıyor. Seba Flats Cendere toplam 202 adet daireden meydana geliyor. Seba Flats Cendere'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Seba İnşaat tarafından hayata geçirilen Seba Flats Cendere satılık daire büyüklükleri ise 70 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor.

13 katlı 2 bloktan meydana gelen Seba Flats Cendere'nin her bir bloğunda toplam 101 adet daireye yer veriliyor. Seba Flats Cendere satılık daire özellikleri arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, güvenlik, güneşlenme terası, fitness merkezi, teras imkanı yer alıyor.

7500 metrekare çarşı alanın yer aldığı Seba Flats Cendere'de 75 ile 270 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1(dubleks) ve 4+1(dubleks) şeklinde daire seçenekleri bulunuyor. Projenin 2018 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Akıllı bina donanımının bulunduğu projede; otopark alanında her daireye metrekaresine göre kapalı park alanı sunuluyor. 

Ödeme planları henüz açıklanmaya Seba Flats Cendere metrekare birim fiyatı olarak 3 bin 500 dolar veriliyor. 

Seba Flats Cendere Seba Flats Cendere projesi Seba Flats Cendere satılık Seba Flats Cenderefiyat Seba Flats Cendere ödeme planı