Sea Pearl Ataköy / Kuzu Grup

Kuzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sea Pearl

SeaPearl Ataköy Bakü Expo'da tanıtılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 14.12.2015
Kuzu Grup tarafından Ataköy'de denize sıfır bir konumda hayata geçirilen SeaPearl Ataköy projesi, RECEXPO Fuarı’nda görücüye çıkacak
Forbes Türkiye'nin “İstanbul'un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Konut Projesi” araştırmasında 1'inci seçilen SeaPearl Ataköy, Fransa ve Dubai lansmanlarından sonra şimdi de Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 17-19 Aralık'ta Bakü Expo Center'da gerçekleşecek RECEXPO Fuarı'nda görücüye çıkıyor. 

Projeler Azeri alıcılarla buluşacak 

Azerbaycan'da yerel ve uluslararası sektörel katılımın bir arada bulunacağı ilk organizasyon olarak bilinen RECEXPO Fuarı'yla ilgili konuşan Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu,  “Azerbaycan, ülkemizden konut alan beş ülke arasında yer almaktadır. Başta İstanbul olmak üzere Güney ve Ege sahillerimiz Azeri alıcılar için önemli bir yatırım lokasyonudur. Avrupa, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerinin marka projelerinin Azeri alıcılarla buluşacağı bu önemli platformda yer alarak SeaPearl Ataköy projemizi tanıtacak olmaktan son derece mutluyuz. Dubai ve Fransa'dan sonra bu fuardan da olumlu sonuçlarla döneceğimize inanıyorum” dedi. 

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu...

Yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle 2 etap halinde hayata geçirilen proje İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olarak dikkat çekiyor. 1. Etap projede metrekare birim fiyatları ortalama 7 bin 200 dolardan başlıyor. 217 bin metrekare inşaat alanı bulunan proje gerek konumu gerek ayrıcalıklarla dolu sosyal alanları gerekse lüksü yeniden yorumlayan mimarisi ile İstanbul'un mega projesi unvanına sahip.

SeaPearl Ataköy