Sea Pearl Ataköy / Kuzu Grup

Kuzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sea Pearl

Sea Pearl'ün örnek dairesini üç boyutlu gezebilirsiniz!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.11.2016
Sea Pearl projesinin örnek dairesindeki her detayı ve kullanılan tüm malzemeleri artık ekran başındayken yakından inceleme imkanınız var...
Ataköy sahilinde deniz ile arasına hiçbir şey sokmayan proje Sea Pearl Ataköy, Kuzu Grup tarafından inşa ediliyor. 

Mimarisi ve dekorasyonu ile standart ötesi bir anlayış sergileyen Sea Pearl Ataköy'ün örnek dairelerini Fatih Kıral Mobilya mimari ekibi tasarladı. Amerika'nın en ünlü markalarının kullanıldığı Sea Pearl Ataköy örnek dairelerinde Versace koleksiyonlarından parçalar yer alıyor. 

"Sürekli dile getirdiğimiz bir kavram vardı lüks ve ihtişam, bunları örnek dairelerimize yansıttık" diyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özen Kuzu, "Yabancı yatırımcıların yanı sıra yerliler de lüksü seviyor, Türkiye her şeyin en iyisine en güzeline layık biz bunları vurgulamaya çalışıyoruz" diyor. 

127 bin 600 metrekarelik arsa üzerine kurulan Sea Pearl Ataköy, 1,401 konuttan meydana geliyor. 2017 yılının Temmuz ayında tamamlanması hedeflenen Sea Pearl Ataköy'de 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut. Projede oluşturulan 1,5+1'lik örnek daireyi Emlaktasondakika.com olarak sizin için 3D formatında görüntüledik. Adım adım gezdiğimiz örnek dairenin her detayını yakından inceleme fırsatı sunuyoruz.

Sea Pearl Ataköy'de 17 ticari birim hizmet verecek. 20 katlı 4 blok halinde yükselen proje direkt denize bakıyor. Kapanmaz deniz manzarasıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Sea Pearl Ataköy'de yüzme havuzları, spor alanları, spa, sauna, Türk hamamı, otopark, güvenlik, basketbol, voleybol sahaları gibi bir çok sosyal birim mevcut.

Sea Pearl Sea Pearl ataköy Seapearl kuzu grup