sea pearl ataköy

Sea Pearl Ataköy’de manzaraya doyamayacaksınız!

Konut Projeleri 10.04.2018 15:45

Kuzu Grup tarafından hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy, denize en yakın konut projelerinden biri olma özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kuzu Grup imzasıyla İstanbul'un prestijli semti Ataköy'de yükselen Sea Pearl Ataköy projesi yaklaşık 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle yükseliyor. 127 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede konutların yanı sıra 5 yıldızlı otel, alışveriş alanları ve restoranlar da yer alacak.

SeaPearl Ataköy manzara faktörünün artık devre dışı kaldığını düşünenlerin savını çürüten bir proje.Özellikle harika bir deniz manzarası ile yemek yemek ya da bir şeyler içmek isteyenlerin şüphesiz tercih edebileceği nokta burasıdır. Katlı bahçeleri ile görenleri büyüleyen bu sitede yemek yemek ya da bir şeyler içmek için lüks bir restoran tercih etmeye de gerek bulunmamaktadır. Bu sitede site sakinleri balkonlarından ya da bahçelerinden manzara izleyerek günün yorgunluğunu atabilmektedir.

Sea Pearl Ataköy, sosyal donatılarıyla göz dolduruyor

Sea Pearl Ataköy, en çok da çocuklara ayrıcalık tanımıştır. Yeşil alanların bolluğu, aktivite merkezlerinin varlığı ve futbol ya da basketbol gibi spor alanlarının bulunması nedeniyle çocuklar pek çok kişisel faaliyette de bulunabilmektedir. 

Güvenli konut anlayışı hakim

SeaPearl Ataköy, lüks bir yaşamın yanında bir de güvenli yaşam imkanı sunmaktadır. Proje aşamasında kişilerin güvenliği ile birlikte araçların ve dairelerin güvenliği de sağlanmıştır. Yangın alarm sistemi, vale hizmeti, kapalı otopark, güvenlik kameraları gibi pek çok faktör sayesinde site sakinleri tedirgin olmadan yaşamlarını kaliteli bir şekilde sürdürmenin ayrıcalığını da yaşamaktadır.